کمک داور ایرانی در یک چهارم نهایی جام جهانی

کمیته داوران فیفا با اعلام اسامی داوران مرحله یک چهارم نهایی جام‌جهانی نام کامرانی‌فر را به عنوان کمک داور اول در لیست این داوران قرار داد و وی شانس حضور در این مرحله را پیدا کرد.
این تصمیم فیفا در حالی صورت گرفت که در بازی افتتاحیه جام‌جهانی کامرانی‌فر به عنوان کمک داور ذخیره معرفی شد، اما با عملکرد مناسب در ۲ دیدار مکزیک – فرانسه و سوئیس – شیلی به عنوان کمک داور اول مسئولان داوری فیفا را مجاب کرد تا از او در این جایگاه استفاده کنند.
تا این لحظه هنوز ترکیب تیم داوری بازی‌های مرحله یک چهارم مشخص نشده و فقط اعلام شده کامرانی‌فر در این مرحله کمک داور اول است. از ۱۹ تیم داوری جام‌جهانی ۲۹ داور برای مرحله یک چهارم نهایی حفظ شده‌اند. دیدارهای مرحله یک چهارم نهایی جام‌جهانی ۲۰۱۰ از روز جمعه با دیدار تیم‌های برزیل و هلند آغاز خواهد شد.

خبرگزاری فوتبال ایران – کمیته داوران فیفا با اعلام اسامی داوران مرحله یک چهارم نهایی جام‌جهانی نام کامرانی‌فر را به عنوان کمک داور اول در لیست این داوران قرار داد و وی شانس حضور در این مرحله را پیدا کرد. به گزارش خبرگزاری فوتبال ایران، این تصمیم فیفا در حالی صورت گرفت که در بازی افتتاحیه جام‌جهانی کامرانی‌فر به عنوان کمک داور ذخیره معرفی شد، اما با عملکرد مناسب در ۲ دیدار مکزیک – فرانسه و سوئیس – شیلی به عنوان کمک داور اول مسئولان داوری فیفا را مجاب کرد تا از او در این جایگاه استفاده کنند.تا این لحظه هنوز ترکیب تیم داوری بازی‌های مرحله یک چهارم مشخص نشده و فقط اعلام شده کامرانی‌فر در این مرحله کمک داور اول است. از ۱۹ تیم داوری جام‌جهانی ۲۹ داور برای مرحله یک چهارم نهایی حفظ شده‌اند. دیدارهای مرحله یک چهارم نهایی جام‌جهانی ۲۰۱۰ از روز جمعه با دیدار تیم‌های برزیل و هلند آغاز خواهد شد.

1 دیدگاه
  1. حامد باقری ۱۳۸۹/۰۴/۱۱ در ۲۱:۲۹

    با آرزوی موفقیت برای آقای کامرانی فر در ادامه راه
    و با تشکر از سایت شما برای حمایت همه جانبه از آقای کامرانی فر

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.