برنامه و داوران هفته هفدهم و هجدهم دسته سوم کشور

به گزارش سایت داوران، برنامه و داوران هفته هفدهم و هجدهم دسته سوم کشور به شرح زیر است.

چهارشنبه۸۹/۱۱/۹ساعت۱۴

چی چست ارومیه-ذرت کاران پارس آباد

داوران:عیسی بالوده-مرتضی نیکجو-رضا نجفی

شهرداری لاهیجان-البرز قزوین

داوران:سیامک شرفی-بابک محمد خانی-محمد شاکر

آستو ابیک قزوین-شاهین تهران

داوران:علی احمدی-ابوالفضل مرادی-حمید رضا حیدری

پاسارگاد نوین تهران-یاران کپورچال

داوران:جلال صادقلو-اباذر شیرازی-محمد نوری

هیات فوتبال کاشمر-شهرداری اسلامشهر

داوران:احمد موسوی-حسین افضلی-مهدی کاظمی

کشاورز گرگان-نفتون تهران

داوران:سجاد لطافتی-امیر قاسمی-وحید باکیده

راه اهن نوین -دهداری مشهد

داوران:علیرضا کحال-مهدی عرب گل-حسن انتظاری

شهرداری بهشهر-نفت محمود اباد

داوران:حسن اکرمی-علی بای-علی قدسی

پرسپولیس قائمشهر-مختومعلی فراغی

داوران:شهرام توانا-عسگر محمدی-آرش پور اسماعیل

پالایش گاز ایلام-شهرداری شازند

داوران:اردشیر خسروی-جلال پارسه-امید افخمی

خیبر متوسلیان لرستان-دراتاک لرستان

داوران:محمد راحی-علی حاتمیان-امین قشقائی

داتیش لرستان-وحدت ایرانغرب

داوران:عباس راکی-ولی ا.. رضایی-عظیم صفریان

رهپویان کرمانشاه-احسان سپید نهاوند

داوران:شاهو اصلانی-کامران موسی زاده-کاوه بهمنی

پاس بیرجند-آلومینیوم المهدی نوین

داوران:سید رضا مهدوی-محمد حسن محمدی

شهرداری زرند-مس نوین کرمان

داوران:حمید رضا پایدار-حامد دهقان-محمد علی رضایی

استقلال دهدشت-خدمات شهری ری

داوران:محمد تقی حیدر نیا-صادق پاکیزه کار-مهدی هادی پور

صنایع اردکان-پرسپولیس زاهدان

داوران:عقیل جهانبازی-آرمان باغانی-براتعلی مولوی

بروجن فولاد-میلاد دزفول

داوران:جواد محمدی-رضا حیدری-علی حیدری

سایپا برازجان-بهمن شیراز

داوران:علی مراد سالاری-اورکش شهریاری-محسن شجاعی

یکشنبه ۸۹/۱۱/۱۰ساعت۱۴

پرسپولیس شیراز-ملی حفاری اهوا

داوران:مهدی موسی پور-مهدی پرورش-علی ملامحمدی

مس شهر بابک-شهرداری قائن

داوران:مهدی یوسفی زاده-مهدی حمزه پور-کوروش شعبانی

هود کن باباخانی-مهارت مهدی شهر

داوران:حسین سعادتمند-محمد ابوالحسنی-حسین زمانی

هپکو اراک-جاوید کرج

داوران:حسین عیسی وند-رضا دهکردی-حسین زنده دلی

پیام بابل-آبفا تهران

داوران:میثم پورکریمیان-محمد رضا فتحی-بابک اسماعیل زاده

تلاش نظر آباد-آریا سپاهان قم

داوران:محسن سیمند-علی اکبر نوری-ابراهیم موسوی

مهر کرج-گیتی پسند اصفهان

داوران:وحید صالحی-معراج فشتمی-محمد وشاق

سه شنبه۸۹/۱۱/۱۲ساعت۱۴

ارم ساز قم-سپاهان نوین اصفهان

داوران:بابک خوشنود-روح الله جوادی-هومن افضلی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.