قطبی: امیدوارم داور چینی علیه ایران نباشد!

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان با اشاره به رشد فوتبال سنگاپور گفت: شاید مانند بازی رفت نتوانیم ۶ گل به این تیم بزنیم.

افشین قطبی در نشست خبری روز سه شنبه در مورد دیدار روز چهارشنبه تیم ملی ایران با سنگاپور گفت: سنگاپور کشوری زیبا و میزبان خوبی است که در این سال‌ها از لحاظ فوتبال هم پیشرفت زیادی کرده است، به همین دلیل شاید مانند بازی رفت نتوانیم ۶ مرتبه دروازه این تیم را بازکنیم.
قطبی در مورد اینکه داور این بازی چینی است و ۷۰ درصد مردم سنگاپور چینی هستند که ممکن است این مساله برای ایران مشکل ساز باشد، تاکید کرد: متاسفانه همین طور است، در بازی کره شمالی مقابل ایران در پیونگ یانگ نیز همین داور بود که علیه ما سوت زد و بازیکنان کره شمالی روی این داور نفوذ داشتند و امیدوارم در مورد سنگاپور این چنین نباشد.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: در بازی با اردن هم داور اماراتی بود. ای کاش که AFC طوری برنامه ریزی کند که این مسابقات در روز فیفا دی برگزار شود و همچنین داوران بهتری از لحاظ ملیت انتخاب کند.

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در پاسخ به این سوال که به عنوان سرمربی تیم ملی چه نگرانی هایی دارید؟ تصریح کرد: من در کره جنوبی و آمریکا مربیگری کردم آنجا فوتبال مثل یک ورزش دیگر است اما فوتبال در ایران کلا فرق می کند. فوتبال در ایران مثل زندگی است. اگر در ایران در ۱۰ بازی با تیم ملی پیروز شوید ولی یک بازی را ببازید آنچنان هجمه ای می شود که باور کردنی نیست اما من کار در این فشار را دوست دارم و به این تیم ایمان دارم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.