شکایت فدراسیون فوتبال از داور بازی ایران و سنگاپور به AFC

دبیرکل فدراسیون فوتبال گفت : از داور دیدار تیم ملی فوتبال ایران وسنگاپور به کنفدراسیون فوتبال آسیا شکایت خواهیم کرد.

محمد مهدی نبی گفت :شکواییه ای به همراه فیلم اشتباهات داور دیدار ایران و سنگاپور را به AFCارسال می کنیم تا مشخص شود چرا عملکرد این داور از نظر ما ایراد دارد.

نبی افزود: قبل از این بازی از کنفدراسیون فوتبال آسیا خواسته بودیم داور دیدار ایران و سنگاپور را تغییر دهد که متاسفانه به این نظر ما ترتیب اثر نداده نشد.

وی تصریح کرد: این داور همان داور بازی ایران و کره شمالی است که بااشتباهات خود موجب شد تیم ملی ایران از صعود به جام جهانی باز بماند و در بازی امروز نیز یک بار دیگر ضعف های خود را به اثبات رساند .

نبی خاطر نشان کرد: صحنه های اشتباهات این داور را آماده کرده ایم و به همراه فیلم بازی امروز به AFC ارسال خواهیم کرد تا مشخص شود حساسیت های مسوولان فدراسیون فوتبال کشورمان بی دلیل نبوده است .

وی گفت : بدون شک بازیکنان تیم ملی ایران از حضور این داور خاطره خوشی ندارند و در طول بازی در شراطی بد روحی و روانی قرار داشتند؛البته برخوردهای فیزیکی این بازی نیز تا حدودی زیاد بود و داور این میدان نشان داد برای چنین مسابقاتی آمادگی ندارد .

دبیرکل فدراسیون فوتبال کشورمان تصریح کرد: اگر داوری در این بازی بهتر بود بدون شک سهم گل های ایران بیشتر از ۳ گل بود اما؛ با این شرایط نیزخوشحالیم که صعود خودمان را قطعی کرده و در دیدار برابر تایلند یک بازی تشریفاتی پیش رو خواهیم داشت.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.