عنایت: فقط کفاشیان می تواند مرا برکنار کند!

این روزها شایعات زیادی در مورد برکناری مسعود عنایت، رییس کمیته داوران شنیده و گزینه های زیادی هم برای جانشینی وی مطرح می شود.

عنایت در مورد این بحث و اینکه حسین عسگری در جایی گفته که فدراسیون فوتبال از او برنامه خواسته ، می گوید:« در این مورد که من به کارم ادامه خواهم داد یا نه از من یا از آقای عسگری یا از هر کس دیگر نباید بپرسید و این سوالی است که فقط آقای کفاشیان باید به آن پاسخ بدهد . در سمتی که من مشغول به فعالیت هستم آقای کفاشیان رییس من هستند و من تابع تصمیمات ایشانم و به من هم گفته اند که کارم را انجام بدهم و به این شایعات توجهی نکنم. بر طبق اساسنامه هم تنها رییس فدراسیون فوتبال می تواند روسای کمیته ها را تغییر دهد.»

و محسن ترکی که به بحث داغ داوری تبدیل شده و در این قضیه هم مثل همیشه تمام تقصیرات به گردن رسانه ها می افتد:« من هیچ مشکلی با آقای ترکی ندارم و تمام بحث هایی که مطرح شده در مطبوعات بوده است. در صحبتی که با ترکی داشتم گفت که تا الان حتی یک خط هم با رسانه ها مصاحبه نکرده است و شنبه جلسه ای خواهیم داشت تا تکلیف همه چیز مشخص شود و همه شایعات تمام شود.»

عنایت در پایان در خصوص داور دربی می گوید:« من اصلا دوست ندارم تا زمان مقرر راجع به این مساله صحبت کنم چون دوست ندارم اتفاقی که در دربی رفت افتاد تکرار شود. در دربی رفت به خاطر این که نام های زیادی را از قول من مطرح کردند و اتفاقاتی که افتاد ما مجبور شدیم آقای ترکی را به عنوان داور این دیدار انتخاب کنیم که این تصمیم برخلاف میل من بود. من شخصا هیچ گاه یک داور را برای یک بازی دو دفعه انتخاب نمی‌کنم اما در مورد دربی یکسری از معذوریات باعث شد تا من این تصمیم را بگیرم و به همین دلیل تا قبل از دربی راجع به این مساله صحبت نخواهم کرد.»

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.