دو داور ایران برای قضاوت در مسابقات فوتسال باشگاههای آسیا انتخاب شدند

کنفدراسیون فوتبال آسیا ۱۲ داور را برای قضاوت در مسابقات فوتسال جام باشگاه‌های آسیا انتخاب کرد که در بین آنها نام دو داور ایرانی نیز دیده می شود. وحید عرض پیما و علیرضا سهرابی دو داور ایرانی هستند که در کنار ۱۰ داور دیگر قضاوت نخستین دوره مسابقات فوتسال جام باشگاه‌های آسیا را برعهده خواهند داشت. 

اسامی داوران منتخب کنفدراسیون فوتبال آسیا برای قضاوت در نخستین دوره مسابقات فوتسال جام باشگاه‌های آسیا به شرح زیر است:

علیرضا سهرابی و وحید عرض پیما (ایران)، یاسوکازو نوباموتو و کازویا ایسوکاوا (ژاپن)، اسکات کیدسون (استرالیا)، لینگ می (چین)، حسین خلیل (اردن)، کوان کیم یانگ (کره جنوبی)، محمد الحداد (کویت)، نورالدین باکایف (قرقیزستان)، ری ریتاجا (فیلیپین) و پراسرت کراتسری (تایلند)

همچنین از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا چهار ناظر برای نظارت بر امر برگزاری و داوری مسابقات از کشورهای هند، بحرین، کویت و مالزی انتخاب شده‌اند.

مسابقات فوتسال جام باشگاه‌های آسیا با حضور ۱۰ تیم از تاریخ ۱۳ الی ۲۱ اسفندماه در سالن پیروزی اصفهان برگزار خواهد شد.

برهمین اساس در گروه A مسابقات فوتسال جام باشگاه‌های آسیا تیم‌های فولاد ماهان اصفهان، نوروز عراق، استروتیل زرافشان ازبکستان، بیشکک قرقیزستان و ناگویا اوشنز ژاپن حضور دارند و در گروه B این رقابت‌ها نیز تیم‌های السد قطر، پروس کافه لبنان، نیوساث والز استرلیا، ووهان دیلونگ چین و پورت آتوریتی از تایلند به رقابت با یکدیگر می پردازند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.