بهروان: همه غیر از ترکی نامزد قضاوت دربی هستند

نایب رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال تاکید کرد: تمام داوران الیت ایران بجز محسن ترکی برای قضاوت شصت و هشتمین شهرآورد پایتخت شانس دارند.
غلامرضا بهروان گفت : محسن ترکی با دوبار قضاوت شهرآورد پایتخت، از شانس کمی برای انتخاب مجدد جهت داوری این مسابقه برخوردار است.
نایب رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال ادامه داد: قطعا شهرآورد شصت و هشتم را ترکی قضاوت نخواهد کرد اما هر پنج داور الیت فوتبال ایران شانس مساوی برای قضاوت این مسابقه دارند.
“مسعود مرادی، هدایت ممبینی، سعید مظفری زاده، علیرضا فغانی و یدالله جهانبازی داوران الیت فوتبال ایران هستند که شانس قضاوت در دربی را خواهند داشت.”
بهروان تصریح کرد: کمیته داوران فدراسیون فوتبال برای پرهیز از هرگونه حاشیه سازی و فشارهای روحی و روانی بر روی داور این مسابقه با در نظر گرفتن تمام جوانب بهترین گزینه را در فاصله ۴۸ ساعت قبل از این مسابقه انتخاب خواهد کرد.
وی با بیان اینکه پس از دو تجربه موفق قبلی تمام اهالی فوتبال و هواداران دو تیم استفاده از داور ایرانی را برای شهرآورد تهران پذیرفته‌اند، تصریح کرد: این حق داوران ایرانی است که این مسابقه حساس را قضاوت کنند و تمام داوران بین المللی فوتبال ایران از هر نظر توان و شایستگی قضاوت این مسابقه را دارند.
عضو کمیته داوران فدراسیون فوتبال در پایان گفت: مدیران، بازیکنان و هواداران دو تیم استقلال و پرسپولیس باید در جهت برگزاری هرچه بهتر شهرآورد ۶۸ با داور برگزیده این مسابقه همکاری کنند تا شاهد برگزاری یک مسابقه با کیفیت و فنی از سوی هر دو تیم باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.