سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن از داوری رفیعی انتقاد کرد

منصور ابراهیم زاده عصر پنجشنبه در ورزشگاه فولاد شهر در جمع خبرنگاران افزود: سال گذشته نیز در دیدار با فولاد خوزستان در حالیکه ۲ یر یک پیش بودیم با قضاوت ضعیف رفیعی در همین ورزشگاه با نتیجه ۲ بر ۲ متوقف شدیم. وی افزود: رفیعی در زمانیکه کربکندی مربیگری تیم ذوب‌آهن را برعهده داشت نیز قضاوت های ضعیفی را برای این تیم انجام داد و به نظر می رسد وی با این تیم مشکل دارد.
سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن از اظهار نظر درباره پنالتی که برای تیم پاس همدان در این دیدار گرفته شد، خودداری کرد اما در عین حال ابراز عقیده کرد: خطایی که بر روی خلعتبری شد پنالتی بود و معتقدم که رفیعی در این صحنه مرتکی اشتباه شد.
وی افزود: رفیعی سالهای پایانی قضاوتش را پشت سر می گذارد و باید تلاش کند تا در این سالها قضاوت کم اشتباهی را انجام دهد و با خاطری آسوده دوران قضاوت خود را به پایان ببرد.
ابراهیم زاده مسعود عنایت رییس کمیته داوران را به بازبینی فیلم این دیدار فرخواند و از وی درخواست کرد، در دیدارهای آتی تیم ذوب‌ آهن از محمود رفیعی به عنوان داور استفاده نکند. تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان در هفته بیست و پنجم لیگ برتر باشگاههای کشور با نتیجه یک بر صفر مقابل تیم پاس همدان در اصفهان شکست خورد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.