مسعود عنایت: وضع داوری در فوتبال ایران خوب است

رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال تاکید کرد: وضع داوری در فوتبال ایران خوب است و بسیاری از اظهار نظرها درباره این موضوع، غیر کارشناسی می باشد.
مسعود عنایت که برای شرکت در اجلاس داوری کنفدراسیون آسیا به مالزی سفر کرده است، در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر گفت:اکنون داوری در ایران  را از رسانه های جمعی و همچنین ارتباط با مسئولان، به طور کامل بررسی می کنم و از وضع داوری اطلاع کامل دارم .
رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال درباره انتقادات زیاد از داوری در فوتبال ایران با اعلام اینکه اکنون شش داور الیت ایران در گروه دوم اجلاس مالزی در حال آموزش هستند، افزود: در این گروه داوران ممتاز را قرار داده اند و حضور داوران ایرانی در این گروه نشانه ارزش و سطح بالای داوری فوتبال ایران در آسیاست .
“مسعود عنایت” گفت : بسیاری از کارشناسی ها درباره داوری اشتباه است و در برنامه ۹۰ هم بسیاری از نظرات به اشتباه داده می شود و استناد به این نظرات و اعلام اینکه داوری در ایران وضع بدی دارد بی اساس است.
عنایت تصریح کرد : کارشناسان برنامه ۹۰ در بسیاری از مواقع نظرات اشتباه می دهند و سبب می شوند، جامعه داوری دچار مشکل شود.
رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال درباره داوری دربی پرسپولیس و استقلال هم گفت : یکشنبه هفته آینده داور این بازی را مشخص خواهیم کرد و درباره این موضوع با مسئولان فدراسیون فوتبال کاملاً هماهنگ هستیم .

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.