سیار: غیبت عنایت در ایران تاثیری در انتخاب داور شهرآورد ندارد

پرویز سیار روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: رییس کمیته داوران به عنوان مدرس و پنج داور الیت ایران در کلاس داوری مالزی حضور دارند و داور شهرآورد نیز از بین این پنج داور انتخاب خواهد شد. وی افزود: این پنج داور روز سه شنبه و عنایت روز چهارشنبه هفته جاری به ایران باز خواهند گشت و رییس کمیته داوران در مالزی ابلاغ آن ها را صادر خواهد کرد.
کارشناس داوری فوتبال ایران گفت: شانس سعید مظفری زاده و مسعود مرادی برای قضاوت این بازی بیش از سایر گزینه ها است و معتقدم داور شهرآورد ۶۸ از بین این دو نفر انتخاب خواهد شد.
وی با انتقاد از سفرهای رییس کمیته داوران تصریح کرد: سفرهای زیاد رییس کمیته داوران برای داوری فوتبال ایران مضر است، زیرا او نمی تواند اشراف خوبی به عملکرد این افراد داشته باشد.
سیار گفت: قضاوت دیدار شهرآورد برای هر داوری افتخار بزرگی محسوب می شود و به طور یقیین داورانی که این بازی را قضاوت کنند، AFC نیز اعتماد بیشتری به آن ها خواهد کرد.
وی در خصوص پنالتی که محسن قهرمانی در دیدار صبا و سپاهان به سود تیم فوتبال سپاهان اعلام کرد، افزود: پنالتی قهرمانی کاملا درست اعلام شده است و این جنجال هایی که پس از بازی به وجود آمد، درست نیست.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.