مرادی، مظفر زاده و ممبینی کاندیداهای قضاوت دربی ۶۸

پیش از اینکه مشکلات مربوط به دیدار دو تیم صبای قم و سپاهان اصفهان رخ دهد و مسائل مختلف در اطراف محسن قهرمانی داور آن دیدار به وقوع بپیوندد، مسئولان کمیته داوران فدراسیون فوتبال از او نیز به عنوان یکی از کاندیداهای قضاوت دربی ۶۸ پایتخت نام برده و اعتقاد داشتند که قهرمانی نیز شانسی به اندازه بقیه کاندیداهای قضاوت دربی بزرگ پایتخت را دارد. اما اتفاقات ورزشگاه یادگار امام (ره) باعث شد تا نام قهرمانی از فهرست کاندیداهای قضاوت دربی بیرون کشیده شود.  محسن ترکی نیز به دلیل قضاوت در دربی‌های گذشته از شانس کمتری برای قضاوت دربی ۶۸ برخوردار خواهد بود اما در این بین فدراسیون فوتبال در حال حاضر بر روی نام سه داورتاکید کرده است، که قرار است، پس از بررسی‌های لازم نام یکی از آنها را به عنوان داور دربی ۶۸ پایتخت اعلام کند.
مسعود مرادی بخت شماره یک قضاوت دربی است. داور با تجربه‌ای که سال‌های آخر قضاوت را پشت سر می‌گذارد. او در کارنامه خود شاید تنها قضاوت دربی را کم داشته باشد، چیزی که چنین به نظر می‌آید مسئولان فوتبال هم به آن توجه خاص دارند.
سعید مظفری‌زاده یکی دیگر از داورانی است که از او به عنوان داور دربی نام برده می‌شود.
مظفری‌زاده در عین جوانی قضاوت‌های خوبی را انجام داده و به دفعات نیز آمادگی‌اش را برای قضاوت چنین دیدارهایی اعلام کرده است.  هدایت ممبینی سومین گزینه کمیته داوران فدراسیون فوتبال برای قضاوت دربی است. او داور بی‌حاشیه است که تا به امروز قضاوت‌های کم دردسری را برای فوتبال ایران انجام داده است. اما اینکه نهایتا کمیته داوران فدراسیون فوتبال به چه کسی رای بدهد و چه کسی را برای قضاوت دربی انتخاب کند، چیزی است که قرار است تا پس فردا مشخص شود.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.