اسامی داوران هفته یازدهم لیگ دسته سوم فوتبال

به گزارش اختصاصی سایت داوران، کمیته داوران فدراسیون اسامی داوران لیگ دسته سوم از هفته یازدهم کشور را به شرح زیر اعلام کرد.

چهارشنبه ۸۹/۹/۱۷ ساعت۱۴
گیتی پسند اصفهان-آبفا تهران
داوران:جلال چراغی،اکبر زارعی مقدم،حامد دهقان
شنبه۸۹/۹/۲۰ساعت۱۴
ستاره سرخ زنجان-شهرداری نوین تبریز
داوران:بخشعلی حیاتی،آرش پوراسماعیلی،مهیار طورچی
پاسارگاد نوین-استو آبیک قزوین
داوران:محمد جلیلی وند،حسین زنده دلی،مرتضی پیشدادیان

البرز قزوین-شاهین تهران
داوران:البرز جهانگیر،عسگر محمدی،امیر قاسمی
شهرداری لاهیجان-چی چست ارومیه
داوران:حسن اکرمی،هادی حسینی،محسن جرجانی
شمس خوی-ذرت کاران پارس آباد
داوران:پیام حیدری،کوروش کریمی،کاوه بهمنی
انتظام تهران-یاران کپو چال
داوران:مجید پور علی،مهدی حسینی،شهریار اسماعیل زاده
کشاور گرگان-شهرداری اسلامشهر
داوران:قاسم اخلاقی،جعفر مهاجر،رضا اسماعیلی
هیات فوتبال کاشمر-فراغی بندر ترکمن
داوران:وحید کاظمی،کریم موسوی،وحید پاکیده
پرسپولیس قائمشهر-عشاری نور
داوران:عباس مهدی زاده،عباس جوان،جواد رئوفی
نفت محمود محمود اباد-هیات فوتبال خراسان شمالی
داوران:شهرام توانا،امیر بشیر،فرهاد فرهاد پور
شهرداری بهشهر-راه اهن نوین شهر ری
داوران:شیرزاد علی نیا،مرتضی کاظمیان،یوسف مغروری
نفتون تهران-دهداری مشهد
داوران:سعید رحیمی مقدم،امیر علی زاده،معراج فشتمی
هپکو اراک-مهارت مهدی شهر
داوران:محمد کولیوند،مهدی زرگوش،امیر شمسی زاده
هود کن باباخانی-آریا سپاهان قم
داوران:نادر خاکسار،علی فرمانی،حسین علی جانی
تلاش نظر آباد-پیام بابل
داوران:رضا شیرزادی،علی اکبر نوری،ابراهیم موسوی
ارم ساز قم-مهر کرج
داوران:حسام عرب،امرالله طراح،رسول سلیمی
خیبر متوسلیان پلدختر-شهرداری شازند
داوران:عباس راکی،کوروش شهریاری،امین قشقایی
احسان سپید نهاوند-اوراز مریوان
داوران:حسین مقابلی،مرتضی اعظمی،امید سلطانی
آرا غرب کرمانشاه-داتیس لرستان
داوران:زاهد امینی زاده،ولی الله رضایی کیا،عظیم صفریان
دارتاک خرم آباد-وحدت ایوان غرب
داوران:حامد بیک وند،محمد وشاق،محمد نوری
خاتم اردکان-نیروگاه ایرانشهر
داوران:نورمحمد محمدی،هادی شیرزاد،علی رضا هادی پور
پاس بیرجند-پرسپولیس زاهدان
داوران:محمود سیامکی،حسین محمدی،علی عصمتی
نازم سرام-آلومینیوم المهدی
داوران:سیدرضا مهدوی،مهدی مهدوی،علی ملا محمدی
مس نوین کرمان-شهرداری قائن
داوران:محمد رسول ذورقی،ابوالفضل گرجی،مهدی جلوداری
شهرداری زرند-امید سرامیک میبد
داوران:محمد رضا تارخ-فرهاد مروجی،محمد هاشمی نسب
کارگر بنه گز -ملی حفاری اهواز
داوران:ایمان کهیش،فرید امیدوار،صادق پاکیزده کار
پرسپولیس شیراز-خدمات شهری کیش
داوران:ناصر ارجمند،حمید رضا افشون،علی ترنجیده
استقلال دهدشت-شهرداری دزفول
داوران:علی رضا زارعی،یوسف اطمینان،حسین مرادی
میلاد دزفول-عشایری یاسوج
داوران:رمضان علی پور،عبدالله عبدالهی،بهزاد پناهی
فولاد بروجن-سایپا برازجان
داوران:بابک خشنو،محمد ابوالحسنی،محمد رضا زنجانی
یکشنبه ۸۹/۹/۲۱ساعت ۱۴
صنایع اردکان-مس شهر بابک
داوران:مهدی یوسف زاده،کوروش شعبانی،محمود کوهشکن
دوشنبه ۸۹/۹/۲۲ساعت۱۴
سپاهان نوین اصفهان-آبفا تهران
داوران:خیرالله باقری،علی ترنجیده،سیاوش باقر نژاد
جاوید کرج-کیتی پسند اصفهان
داوران:علی کحال،حافظ عظیمی،محمد تقی حیدر پور

5 thoughts on “اسامی داوران هفته یازدهم لیگ دسته سوم فوتبال

  1. آقا ممنونیم که به مسابقات پایه هم علاقه نشان دادید.خسته نباشید

  2. سلام
    آقای زنده دلی و سجاد ممنون که این ابلاغارو میزنین و اهمیت به سطوح پایین تر میدین.
    خسته نباشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.