غیاثی: باید اجازه می دادند مظفری زاده خودش کمک هایش را انتخاب کند

کارشناس داوری فوتبال کشورمان با اشاره به انتخاب سعید مظفری‌زاده به عنوان داور بازی استقلال و پرسپولیس گفت: این انتخاب خوب بود اما ای کاش به مظفری‌زاده اجازه می‌دادند خودش کمک‌هایش را انتخاب کند.

سید رضا غیاثی ضمن بیان مطلب فوق افزود: به هر حال آقای سعید مظفری‌زاده امروز از کلاس داوران برگزیده آسیا در کشور مالزی برگشته بود که برای قضاوت در مسابقه دربی انتخاب شد.

وی ادامه داد: خوشبختانه در کلاس دواران برگزیده آسیا که با حضور برترین داوران آسیا و داوران کاندیدای قضاوت در جام جهانی ۲۰۱۰ آفریقای جنوبی برگزار شد آقای سعید مظفری‌زاده به عنوان نفر برتر داوری برگزیده شد. این کلاس در کوالالامپور مالزی مقرر کنفدراسیون فوتبال آسیا برگزار می‌شود.

کارشناس دواری فوتبال کشورمان اضافه کرد: اینکه مظفری‌زاده در حضور داورانی که کاندیدای حضور در جام جهانی هستند به عنوان نفر اول برگزیده می‌شود نشان می‌دهد از توانایی‌های بالایی برخوردادر است و من امیدوارم از همین آمادگی استفاده کند و بهترین قضاوت را در مسابقه استقلال و پرسپولیس داشته باشد.

غیاثی گفت: هر دو کمک انتخاب شده از سوی کمیته داوران برای قضاوت در مسابقه استقلال و پرسپولیس جزو بهترین‌های ایران هستند، آقای کامرانی‌فر به تازگی از مسابقات جام ملت‌های آفریقا برگشته است و گویا عملکرد خوبی هم در قضاوت این رقابت‌ها داشته است و آقای تقی‌پور نیز از کمک داوران خوب کشورمان هستند، اما ای کاش کمیته داوران اجازه می‌داد، آقای مظفری‌زاده خودش کمک‌هایش را انتخاب می‌کرد، همان‌طور که در انتخاب داور وسط محدود به شخص نیستیم در انتخاب کمک دواران نیز محدود به شخص خاصی نباشیم.

دیدار تیم‌های استقلال و پرسپولیس از هفته بیست و ششم مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاههای کشور چهارشنبه ۱۴ بهمن ساعت ۳۰/۱۴ با قضاوت سعید مظفری‌زاده و کمک‌های کامرانی‌فر و تقی‌پور برگزار خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.