عنایت: مظفری زاده نمره قبولی گرفت

رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال با تمجید از عملکرد تیم داوری شهرآورد ۶۸ از عملکرد سعید مظفری زاده ابراز رضایت کرد. مسعود عنایت در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص عملکرد تیم داوری در شهرآورد ۶۸ گفت: هم داور و هم کمک داوران عملکرد بسیار خوبی داشتند و از عملکرد تیم داوری کاملا رضایت دارم.

وی در پاسخ به این سوال که به مظفری زاده چه نمره ای می دهد، خاطرنشان کرد: من به مظفری زاده نمره قبولی می دهم زیرا عملکرد خوبی داشت.

رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال همچنین اظهار داشت: قطعا فیلم این بازی را برای AFC ارسال می کنیم تا کمیته داوران کنفدراسیون فوتبال آسیا بیش از گذشته به ‌‎ شایستگی‌های داوران ایرانی پی ببرد.

وی در مورد اظهارات مرفاوی و بازیکنان استقلال که مظفری زاده را عامل ناکامی تیم خود دانستند، تصریح کرد: متاسفانه هر مربی که تیمش می بازد به جای اینکه دنبال تقصیر در بخش فنی خود باشد، داور را مقصر می داند. شاید اگر پرسپولیس هم می باخت، آنها هم داور را مقصر این دیدار می دانستند.

عنایت در پایان در مورد اخراج ابهام انگیز مهدوی کیا در دیداری روز سه‌شنبه استیل آذین برابر فولادخوزستان گفت: بالاخره هر بازیکنی یک لحظه کنترل خود را از دست می دهد و این اتفاق هم برای این بازیکن با اخلاق در بازی با فولاد رخ داد. با توجه به گزارش‌های رسیده از آن دیدار مهدوی کیا به داور اهانت کرده و بر اساس قانون باید از زمین مسابقه اخراج می شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.