عسگری: تیم داوری در دربی ۶۸ موفق بود

حسین عسگری در گفت و گو با خبرگزاری فارس اظهار داشت: تیم داوری دربی موفق بود. با توجه به حساسیت این مسابقه داوران عملکرد خیلی خوبی داشتند. البته مسائل حاشیه‌ای در این مسابقه نسبت به دیدارهای قبل کمتر بود و تقریبا شاهد یک بازی جوانمردانه بودیم. بازیکنان حرکت غیرورزشی نداشتند و تماشاگران نیز رفتار خوبی از خود نشان دادند. وی ادامه داد: اشتباهات جزئی وجود داشت که در هر مسابقه این اشتباهات رخ می‌دهد و باتوجه به حساسیت و سختی این مسابقه مسائل قابل اهمیتی نبود.
عسگری درمورد این اشتباهات جزئی گفت: مظفری زاده در یکی دو مورد باید به بازیکنان استقلال کارت زرد نشان می‌داد. یکی از این موارد خطای غیرورزشی بود که حسین کاظمی بر روی کریم باقری در نیمه اول انجام داد. طبق قانون این حرکت کارت زرد داشت.
وی ادامه داد: امیر‌آبادی نیز در دقیقه ۸۴ می‌توانست کارت زرد بگیرد که این عمل انجام نشد. اما کارت زردی که در دقایق بعد به او داده شد، می‌توانست از جیب داور خارج نشود.
عسگری در مورد درگیری حقیقی و شیث رضایی در جریان مسابقه عنوان کرد: از تلویزیون چیز خاصی شاهد نبودیم. فقط شاهد جر و بحث این دو هم تیمی بودیم که شاید از نظر داور قابل بحث نبوده باشد. اگر این دو بازیکن با یکدیگر درگیری فیزیکی پیدا می‌کردند، در آن صورت بسته به آنکه کدامیک از بازیکنان شروع‌کننده بود، باید با او برخورد قانونی می شد اما درگیری لفظی این دو بازیکن مسئله خاصی نبود. وی تاکید کرد: مظفری‌زاده نسبت به داوران خارجی که این مسابقه را سوت می‌زدند، قضاوت بهتری داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.