تقی پور: انتخاب کامرانی فر برای جام جهانی مایه افتخار جامعه داوری است

جواد تقی‌پور، در خصوص انتخاب حسن کامرانی‌فر، کمک داور مشهدی فوتبال کشورمان برای حضور در جام جهانی ۲۰۱۰ آفریقای جنوبی، عنوان کرد: این انتخاب را باید به فال نیک بگیریم، کامرانی فر در المپیک ۲۰۰۸ و جام ملت‌های آفریقا هم به عنوان کمک داور حضور داشته و از ریز نمرات خیلی خوبی برخوردار است و قطعا در جام جهانی هم موفق خواهد بود و انتخاب وی مایه افتخار جامعه داوری ایران است.

وی ادامه داد: حضور کامرانی‌فر در جام جهانی در پیشبرد داوری ایران هم کمک بسزایی خواهد داشت.

تقی‌پور در ادامه خاطرنشان کرد: قطعا کامرانی‌فر می‌تواند به خوبی در جام جهانی کار کند زیرا داوران ایرانی به دلیل نبود فشاری که در داخل کشور وجود دارد در خارج از کشور موفق‌ترند و راحت‌تر قضاوت می‌کنند مانند محمد فنایی که تا فینال جام جهانی هم پیش رفت.

وی در خصوص حمایت از کامرانی‌فر توسط فوتبال خراسان گفت: فوتبال خراسان در خواب خرگوشی به سر می‌برد و تا پیش از بازی‌های همبستگی اسلامی تمام هم و غم خود را برای این مسابقات گذاشته بود و کوچکترین توجهی به داوری استان نشد و اگر موفقیتی هم بوده داوران با توجه به تلاش و توانایی‌های خودشان به آن دست یافته‌اند.

این کمک داور مشهدی تصریح کرد: مدیران فوتبال خراسان فقط به فکر خودشان هستند و دعا می‌کنم که از این خواب خرگوشی بیدار شوند و تنها درخواست ما این است در کار داوران سنگ اندازی نکنند و جلوی راه ما را نگیرند و ما داوران از آن‌ها حمایت نمی‌خواهیم.

وی افزود: مسوولین فوتبال خراسان رضوی در هنگام انتخاب برای ریاست شعارهای زیادی می‌دهند اما پس از انتخاب شدن به وعده‌هایشان عمل نمی‌کنند.

تقی‌پور با بیان این که موقعیت خوبی نصیب داوری ایران شده است، ‌اذعان کرد: مسعود عنایت با توجه به موقعیتی که در AFC دارد و مدرس بین‌المللی داوری است می‌تواند به کامرانی‌فر کمک کند و تجربه‌های خود را در اختیار او قرار دهد و ما هم فقط می‌توانیم برای این کمک داور خوب کشورمان دعا کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.