مهدی تاج: سه داور فوتبال ایران محروم شدند

محسن قهرمانی، احمد صالحی و محمد حسین اسدی محروم شدند

مهدی تاج گفت : احمد صالحی داور دیدار استقلال اهواز و راه آهن، محمد حسین اسدی داور دیدار مس کرمان و راه آهن به علت عملکرد بد در قضاوت و محسن قهرمانی داور دیدار سپاهان اصفهان و صبای قم به علت انجام مصاحبه غیر مسئولانه درباره انتساب تصادف عمدی هوادارن تیم صبای قم با خودروی وی، به دو جلسه از قضاوت در دیدارهای آینده لیگ برتر محروم شدند.

وی افزود: با این حال باید اذعان کرد، داوری ایران وضع خوبی دارد و داوران ایرانی می توانند همه مسابقات را به خوبی اداره کنند.

مهدی تاج تاکید کرد: با وجود اینکه داور بازی اخیر فرانسه و ایرلند یک اشتباه بسیار مهم داشت، وی اکنون در فهرست داوران جام جهانی حضور دارد،زیرا فیفا هم می داند که اشتباه داوری اجتناب ناپذیر است .

تاج همچنین درباره وضع تیم ملی فوتبال ایران گفت: یکی از دستیاران قطبی از تیم ملی فوتبال ایران کنار رفت و در آینده نزدیک یک دستیار ایرانی و همچنین یک مربی دروازه بان ها به تیم ملی فوتبال ایران افزوده خواهد شد.

وی افزود : برای بازی تدارکاتی با برخی تیم های خارجی رایزنی شده است و به زودی چند بازی تدارکاتی برای تیم ملی ایران مشخص می شود.

مهدی تاج درباره میزبانی اصفهان برای مسابقات فوتسال قهرمانی باشگاه های آسیا هم گفت: این میزبانی از اصفهان و ایران گرفته نخواهد شد و فقط مشکلاتی در استادیوم برگزاری مسابقات وجود دارد که باید زودتر حل شود .

وی درباره پرداخت پاداش به پرسپولیس برای پیروزی در دربی هم گفت : بر اساس درخواست کمیته انضباطی با توجه به عملکرد خوب لیدرهای دو باشگاه، پاداشی به این افراد داده خواهد شد.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.