تمجیدهای جهانی از حماسه ی کامرانی فر

در پی عملکرد خوب تیم داوری آسیایی به خصوص کامرانی فر در دیدار فرانسه ،مکزیک ،فیفا قضاوت دیدار شیلی –سوئیس را به این تیم داوری سپرد.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال ، داور وسط خلیل الغمدی از عربستان ،کمک داور اول حسین کامرانی فر ،کمک داور دوم صالح المرزوقی از امارات ،داور چهارم مارتین واسکوئز از اوروگوئه و کمک داور ذخیره نیواس میگوئل از اوروگوئه هستند که دیدار حساس شیلی و سوئیس را از گروه H قضاوت می کنند.

شاهکار کامرانی فر در صحنه گل اول مکزیک به فرانسه بازخورد بسیاری در مطبوعات و رسانه های جهان داشت.چنانچه دومنک سرمربی فرانسه اعلام کرده بود که باعث باخت تیمش کامرانی فر بوده اما فیفا اظهارنظر او را رد کرد تا کار خوب کامرانی فر عدالت را در فوتبال اجرا کرده باشد.همچنین کارشناسان نام آوازه داوری جهان هم عملکرد کامرانی فر و تیم داوری آسیایی را ستودند.

همچنین شبکه های دوبی اسپورت، الجزیره اسپورت، فرانس ۲۴، ZDF، بی بی سی اسپورت، ABC،اسکای اسپورت و RAI اسپورت ایتالیا،ARD آلمان،RTL آلمان ، تب اف وان و CANAL+ فرانسه هم از کامرانی فر و قضاوتش تمجید کردند.

کامرانی فر تنها نماینده ایران در فیفاست که آبروی جامعه داوری ایران و آسیا را به خوبی حفظ کرد.دیدار شیلی و سوئیس روز دوشنبه ۳۱ خرداد ساعت ۱۸:۳۰ به وقت تهران برگزار می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.