بخشی زاده: حرکت تراکتورسازی فوتبال ایران را زیر سئوال برد

سعید بخشی زاده  در مورد ترک زمین از سوی تراکتورسازی به دلیل اعتراض به قضاوت او اظهار داشت: نمی دانم چرا آنها به تصمیمی که من به صحت آن اطمینان دارم اعتراض کردند؟ همه در ورزشگاه شاهد بودند که پنالتی صورت گرفت. اگر یک درصد به پنالتی بودن این صحنه شک داشتم نمی گرفتم.

وی افزود: چنین اتفاقی برای لیگی که معتقدیم حرفه ای هستیم فاجعه است. من به هر حال داور این بازی بودم و باید به تصمیم من احترام می گذاشتند. این مسابقه برای بینندگان خارج از کشور هم پخش می شد و همه دنیا دیدند که چه اتفاقی افتاد. این حرکت تراکتورسازی، فوتبال ایران را زیر سئوال برد.

این داور تاکید کرد: مانده بودم که چرا اینها چنین تصمیمی گرفتند. به کاپیتان تراکتورسازی گفتم در تصمیم خود تجدید نظر کنند. این کارها عاقبت خوبی ندارد اما گفت مدیرعامل گفته تیم بیرون بکشد. جالب است که امروز در روزنامه خواندم شفق گفته چنین چیزی نگفته است.

بخشی زاده در ادامه گفت: در دنیا اشتباهات بزرگتر داوری رخ می دهد اما هیچ تیمی زمین را ترک نمی کند. شرایط تراکتورسازی از ایرالند بدتر بود؟ فرانسه با گلی که با کمک دست به ثمر رسید به جام جهانی رفت.

وی در پاسخ به این سئوال که چرا وقتی تیم تراکتورسازی از تصمیم خود منصرف شد و به زمین بازگشت بازی ادامه پیدا نکرد، گفت: طبق قانون وقتی تیمی زمین مسابقه را ترک می کند و به رختکن می رود دیگر بازی ادامه پیدا نمی کند. البته زمانی به تیم معترض داده می شود تا به زمین بازگردد. البته زمان در قانون مشخص نیست اما منطقی این است که برای ۳،۴ دقیقه صبر کرد. من دیروز حتی بیشتر صبر کردم اما آنها به زمین بازنگشتند.

بخشی زاده در مورد نشان پول توسط هواداران تراکتورسازی گفت: من چنین صحنه ای را ندیدم. به طور کلی هیچ یک از طرفداران دو تیم به من توهینی نکردند حتی نیمکت تراکتورسازی هم با من برخورد بدی نداشتند.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.