مسعود عنایت: مظفری در دقایقی بر کنترل بازی مدیریت نداشت

مسعود عنایت در خصوص اشتباهات داوری نوید مظفری در دیدار تیم های مس رفسنجان و گسترش فولاد تبریز در چارچوب جام حذفی باشگاه های کشور، خاطرنشان کرد: اشتباهات داوری در تمامی لیگ های معتبر دنیا رخ داده و امری طبیعی تلقی می شود. وی افزود: متاسفانه در ایران بیشتر دوستداران به فوتبال تنها نیمه خالی لیوان را می بینند و به فکر رسوا کردن فرد خاطی هستند.
رییس کمیته داوران در خصوص به صدا درآوردن سوت پایان این بازی در فاصله پنج دقیقه مانده تا خاتمه وقت قانونی توسط نوید مظفری، گفت: اشتباه این داور را قبول دارم ولی هنوز گزارش بازی را ندیده و با مظفری نیز صحبتی نداشته ام.
وی افزود: شاید ساعت مظفری از کار افتاده بود تا این داور دچار اشتباه شود، چراکه خیلی زود با صحبت های که با کمک داوران بازی انجام دادند متوجه اشتباه خود شد.
عنایت همچنین در خصوص صحبت های اخیر ناصر شفق مدیر عامل باشگاه تراکتورسازی تبریز اذعان کرد: به هیچ فردی اتهام تبانی نزدم و تنها کار تراکتور سازان در بیرون کشیدن تیم از زمین بازی را اشتباه خواندم.
وی افزود: در بازی ابومسلم و تراکتورسازی زمان زیادی باقی مانده بود و امکان رخ دادن هر اتفاقی وجود داشت. گفتنی است، طی دیدار تیم های مس رفسنجان و گسترش فولاد تبریز که با برتری چهار بر ۲ گسترش در جام حذفی همراه بود، نوید مظفری در اقدامی عجیب در دقیقه ۱۱۵ سوت پایان دیدار را به صدار درآورد اما بلافاصله متوجه اشتباه خود شد و بازی از سرگرفته شد.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.