به گزارش سایت داوران ایران اسامی داوران هفته هشتم لیگ دسته دوم فوتسال کشور به شرح ذیل اعلام می گردد.
پنج شنبه ۶ دیماه ۱۳۹۷ ساعت ۱۵
عقاب لنگرود – حسین زاده آمل
ابراهیم آخوندی (قزوین)
سید ناصر کاظمی (قزوین)
سید مسعود شفیعی (گیلان)
سینا علی اکبری (قزوین)
شهروند گلوگاه – سفید رود آستانه
رضا وثوقی (تهران)
رضا پورشایگان (تهران)
داوود سالکی (تهران)
هادیکاظمی (تهران)
شهروند مرزن آباد – شهرداری صباشهر
حمیدرضا طیب طاهری (قم)
محمد قربانی (قم)
جهانگیر فراهانی (قم)
امیرحسین نادب (قم)
کیان پارس آباد – شهرستان شوط
سجاد ابوالفتحی (همدان)
علی عارفی (همدان)
بابک محمد خانی (اردبیل)
میلاد قمری (همدان)
اروم آلیاژ ارومیه – امید آذربایجان بناب
عرفان زندی (کردستان)
اکبرجعفری (همدان)
بهنام اختیاری (آذربایجان غربی)
طاهر عاقبتی (همدان)
الغدیر اردبیل – ساکا پخش سقز
عبدالله آزمون (گیلان)
بهادر نوروزی (گیلان)
احمد پور حسن (گیلان)
سعید یوسف زاده (گیلان)
آساره اندیمشک – شهدا ایلام
میثم مقدسی (لرستان)
جمال حسن وند (لرستان)
رضا کیامنش(لرستان)
ایمان سلیمانی (لرستان)
ستارگان لرستان – دانشگاه آزادگان
بهنام نبی پور (چهارمحال و بختیاری)
محمدعلی آقایی (چهارمحال وبختیاری)
غفور محمدی (کردستان)
محسن لطفی زاده (چهارمحال و بختیاری)
پلیمر کرمانشاه – چوار ۶۵ ایلام
بهروز حیدری (زنجان)
محمدرضا سیدپور (زنجان)
ایمان پارابی (کرمانشاه)
اسماعیل دولت یاری (زنجان)
پیمان شاهرود – پاس تهران
حجت حبیبی نیا (البرز)
رضا بابایی (البرز)
مجتبی رضاییان (البرز)
رسول بازرگان (البرز)
دلسوختگان اهل بیت – هیئت فوتبال فارسان
احمد مسگران (خوزستان)
امید سعدی (خوزستان)
مجتبی بختیاریان (قم)
مصطفی زینی (تهران)
هیئت فوتبال آران و بیدگل – پدیده فیروزکوه
مجید کرمی (تهران)
حامد سلیمانی (تهران)
محمد داوود پور (تهران)
سید جواد حسینی (تهران)
فولاد زرند ایرانیان – آراد فاخر شیراز
امیر باقری (اصفهان)
امیر پنده (اصفهان)
محسن سبزواری (اصفهان)
علیرضا حسن زاده (اصفهان)
میبد یزد – فولادسیرجان ایرانیان
جواد دهقان (فارس)
ایمان نجفی (فارس)
بهروز رحیمی (یزد)
ایمان سمیعی (فارس)
مارون کهگیلویه – شهید رضایی فیروزآباد
علیرضا قربانی (خوزستان)
سعید قربانی زاده (فارس)
عادل مرزبان (فارس)
محمد چادری (خوزستان)
شهرداری بسطام – مقاومت شهرداری مشهد
محمدرضا ذاکری (گلستان)
علیرضا خدادادی (گلستان)
علی اکبر مجنی (گلستان)
جواد رهبر (گلستان)
هامون سیستان – پاسارگاد گرمسار
مهدی طاهری (کرمان)
پیمان باغینی (کرمان)
میلاد مستان (سیستان و بلوچستان)
جمال مرادبخش (کرمان)
صبا یزد – دانش ورزش فریمان
امیرمختار رودساز (کرمان)
میلاد سعیدی (کرمان)
امیر انجم شعاع (کرمان)
ستار کدوری (کرمان)