اسامی داوران هفته ششم لیگ دسته دوم فوتسال

به گزارش سایت داوران ایران اسامی داوران هفته ششم لیگ دسته اول فوتسال کشور به شرح ذیل اعلام می گردد.

پنج شنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵

شهرداری صباشهر – حسین زاده آمل
سیدجواد حسینی (تهران)
مهدی وارث (البرز)
مصطفی زینی (تهران)
مصطفی پیری (البرز)

شهروند مرزن آباد – شهروند گلوگاه
میلاد فتحی (گیلان)
بهادر نوروزی ( گیلان)
عبدالله آزمون (گیلان)
وحید سکوتی (گیلان)

عقاب لنگرود – سفیدرود آستانه
ابراهیم آخوندی (قزوین)
رضا بابایی (قزوین)
سینا علی اکبری (قزوین)
پیام زاج فروش (قزوین)

الغدیر اردبیل – کیان پارس آباد
اسماعیل دولت یاری (زنجان)
میلاد خانجانی (گیلان)
مرتضی شریف لو (زنجان)
رضا فلاح (گیلان)

امید آذربایجان نباب – ساکا پخش سقز
مجید کرمی (تهران)
شاهین عباسی (تهران)
هادی ترابی (آذربایجان شرقی)
هادی کاظمی (تهران)

اروم آلیاژ ارومیه – شهرستان شوط
انور ابراهیم پور(آذربایجان شرقی)
موسی قربانی(آذربایجان شرقی)
مهدی فتحی (آذربایجان شرقی)
آیدین طایفه (آذربایجان شرقی)

چوار ۶۵ ایلام – شهدای ایلام
علی حاتمی (مرکزی)
رضا ملکی (مرکزی)
غفور محمدی (لرستان)
بهادر نظری (مرکزی)

پلیمر کرمانشاه – ستارگان لرستان
سجاد ابوالفتحی (همدان)
داوود فروتن (همدان)
علی عارفی (همدان)
میلاد قمری (همدان)

آساره اندیمشک – دانشگاه آزادگان
محسن وحدانی (بوشهر)
حسین محمدی (بوشهر)
حمید محمدرضایی (بوشهر)
میلاد رستمی (بوشهر)

پدیده فیروز کوه – پاس تهران
میلاد محمدیان (مازندران)
سیروس مشایخ (مازندران)
آرمین ابراهیمی (مازندران)
وحید خلیلی (مازندران)

هیئت فوتبال آران – دلسوختگان قم
احسان علیاری (گلستان)
محمدحسین شیخ زاد (یزد)
امیر باقری (اصفهان)
علیرضا خدادادی (گلستان)

پیمان شاهرود – هیئت فوتبال فارسان
میلاد حمزه (خراسان شمالی)
ارسلان غلامی (خراسان شمالی)
امیر افروزه (خراسان شمالی)
حسین زحمتکش (خراسان شمالی)

شهید رضایی – آراد فاخر شیراز
میلاد سعیدی (کرمان)
پیمان باغینی (کرمان)
جمال مراد بخش (کرمان)
مهدی طاهری (کرمان)

مارون کهگیلویه – میبد یزد
عیرضا قربانی (خوزستان)
عباس ارشادی (خوزستان)
نیما صفری (خوزستان)
محمد چادری (خوزستان)

فولاد زرند – فولاد سیرجان
محسن سبزواری (اصفهان)
مهدی احمدی (اصفهان)
علیرضا حسین زاده (اصفهان)
محمد امینی (اصفهان)

دانش ورزش فریمان – مقاومت مشهد
ناظر داوری : آقای هوشنگ شهرکی (خراسان رضوی)
روح الله مطهری (کرمان)
منصور قربانی (کرمان)
امیر انجم شعاع (کرمان)
ستار کدوری (کرمان)

صبای یزد – هامون سیستان
ایمان نجفی (فارس)
اسماعیل نعمتی (فارس)
ایمان سمیعی (فارس)
عادل مرزبان (فارس)

شهرداری بسطام – پاسارگاد گرمسار
بهبود کاویانی (تهران)
محمود طهان (خراسان جنوبی)
داوود سالکی (تهران)
امیر یکه خانی (خراسان جنوبی)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.