علیرضا سهرابی عضوکمیته داوران فدراسیون فوتبال و مسئول چیدمان داوران فوتسال کشور از تغییرات زیاد قوانین داوری فوتسال خبر داد

به گزارش سایت داوران ایران و به نقل از خبرگزاری مهر ، علیرضا سهرابی با بیان اینکه آموزش قوانین داوری در فوتسال لازم و ضروری است، گفت: از صدا و سیما خواهش می کنم برای مردم، بازیکنان و حتی مربیان آموزش قوانین داوری را پیش بینی کند. درست است که گاهی داوران در مسابقات اشتباه می کنند ولی اشتباه بزرگتر را آن تماشاگرانی می کنند که دست به اعتراض می زنند.

وی افزود: قوانین فوتسال تغییرات زیادی خواهد داشت که دراوایل سال ۱۳۹۷ اجرایی می شود. من با آقای علی صانعی سرمربی تیم جوانان هم صحبت کردم و نگران تیمی هستیم که قرار است در المپیک جوانان شرکت کند.

عضو کمیته داوران  و مسئول چیدمان داوران فوتسال کشور با اشاره به اینکه ایران ۷ داور الیت در فوتسال دارد، در حال حاضر آقایان نصیرلو، عرض پیما، حفیظی و مهرابی افشار و خانم ها ناظمی، فتحی و پورجعفریان داوران الیت ایران و جزو نمونه های آسیا هستند.  ما از این بابت بسیار خوشحالیم. دیگر بهتر از این در فوتسال نمی شود.

سهرابی که در برنامه «ورزش بدون ویرایش» حضور یافته بود، تاکید کرد: تست های داوران آسیایی در حالی برگزار شد که خانم فتحی هم در بخش سرعت رکورد زد و هم در تست استقامت یک و نیم برابر حد نصاب آقایان رکوردزنی کرد. این اتفاق بسیار جذاب بود و باتوجه به «کَل کَل» و «رو کم کنی» که با ژاپن و استرالیا داریم، خیلی خوب بود. واقعا حس خوبی بود.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.