هیچ داوری را محروم نمی‌کنیم

به گزارش سایت داوران، حسن کامرانی‌فر  درباره آخرین وضعیت داوران و کمک داوران لیگ برتری فوتبال و زمان انجام تست داوری جدید اظهار کرد: با توجه به این که لیگ برتر هفدهم زودتر آغاز می‌شود، تست داوری را هم زودتر از هر سال انجام می‌دهیم که احتمالا در نیمه دوم تیر ماه باشد.
رئیس دپارتمان داوری فدراسیون فوتبال درباره خبر محرومیت چند داور و کمک داور لیگ برتری هم گفت: محرومیت، واژه قشنگی نیست که برخی به کار برده‌اند. ما هیچ داوری را محروم نمی‌کنیم. با این حال برخی داوران و کمک داوران که عملکرد خوبی نداشته‌اند به لیگ یک می‌روند و برخی هم از لیگ دسته اول به لیگ برتر می‌آیند. هنوز تعداد داوران و کمک داورانی که قرار است دیگر در لیگ برتر نباشند، مشخص نیست و دپارتمان داوری فدراسیون فوتبال هیچ خبر و عددی را تایید نمی‌کند.
او درباره این که در پایان فصل شانزدهم گفته می‌شد از حضور در دپارتمان استعفا می‌دهد، گفت: فعلا چنین چیزی مطرح نیست و با توجه به شرایط، برنامه‌هایی برای پیشرفت داوری کشور داریم که باید انجام دهیم.
کامرانی‌فر همچنین درباره تغییر و تحول در کادر دپارتمان داوری هم گفت: دو یا سه فرد تحصیلکرده که سابقه خوبی در داوری داشته‌اند و با زبان انگلیسی هم آشنایی خوبی دارند، به دپارتمان داوری اضافه می‌شوند تا کارها بهتر از قبل انجام شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.