عسگری: سید جلال حسینی باید اخراج می‌شد

به گزارش سایت داوران، حسین عسگری درباره عملکرد تیم داوری دیدار پرسپولیس و الهلال عربستان  گفت: در اوایل نیمه دوم اتفاقاتی رخ داد و درگیری‌هایی بین بازیکنان دو تیم ایجاد شد که قطعا اخطار داشت. در ادامه هم فرشاد احمدزاده که در گوشه زمین خطای بدی انجام داد، باید از داور کارت زرد می‌گرفت.

او ادامه داد: در حدود دقیقه ۶۰، رامین رضاییان فرار کرد و وقتی دید به بازیکن الهلال نمی‌رسد، خود را به زمین انداخت. داور بازی را ادامه داد اما تصمیم درست این بود که به رضاییان کارت زرد بدهد.

عسگری همچنین گفت: در اواخر بازی، سید جلال حسینی آشکارا روی بازیکن الهلال خطا کرد و باید کارت زرد می‌گرفت که در آن صورت از زمین اخراج می‌شد اما داور خطا را اعلام نکرد.

او در ادامه گفت: نکته دیگری که باز هم درباره عادت‌های بد بازیکنان ایرانی به چشم آمد، خطای بی‌موردی بود که مهدی طارمی در گوشه زمین الهلال انجام داد. اگر این خطا صورت نمی‌گرفت احتمال داشت توپ در اختیار پرسپولیس قرار گیرد اما طارمی بدون هیچ دلیلی بازیکن حریف را هل داد.

عسگری در پایان گفت: در مجموع سقف کار داور سریلانکایی همین قدر بود و او همان داوری است که در دیدار ایران و قطر تحت تاثیر تماشاچیان قرار گرفته بود و فشار تماشاگران روی کارش اثر گذاشته بود. بازیکنان تیم‌های ایرانی هم معلوم است که نسبت به قوانین داوری مسلط نیستند و این می‌تواند مشکل‌ساز شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.