نصیرزاده: اعتراض دایی و کمالوند به تیم داوری بی مورد است

هوشنگ نصیرزاده در مورد قضاوت سعید مظفری‌زاده در دیدار پرسپولیس و تراکتورسازی تبریز گفت: این مسابقه روی کاغذ دیدار سختی بود و مظفری‌زاده با اتکا به تجربیات قضاوتش در مسابقات آسیایی به خوبی این دیدار را سوت زد.او برای فرار از حملات تماشاگران به بازیکنانی که در محوطه جریمه حریف خود را به زمین می‌انداختند و سرنگون می‌شدند اخطار نمی‌داد.یک بار فقط به جاسم کرار مهاجم عراقی تیم تراکتورسازی به این دلیل تذکر جدی داد. وی ادامه داد: اکثر داوران ایرانی از کارت زرد در این مورد استفاده می‌کنند اما مظفری‌زاده شیوه نوینی را به اجرا گذاشت ضمن اینکه صحنه مشکوکی در محوطه‌های جریمه دو تیم رخ نداد.

نصیرزاده با تاکید بر عملکرد خوب تیم داوری عنوان کرد: فقط در یک صحنه در نیمه اول داور زمانی که بازیکن پرسپولیس بازیکن حریف را هول داد خطا را به ضرر تراکتورسازی اعلام کرد و در دقیقه ۹۰ هم کامرانی‌فر کمک‌داور مسابقه اشتباه بدی را مرتکب شد و تمارض بازیکن پرسپولیس را خطا گرفت که نزدیک بود همان توپ گل شود با این حال تیم داوری روز موفقی را سپری کرد.

این کارشناس داوری در مورد اعتراض علی دایی و فراز کمالوند به عملکرد داوران در این دیدار گفت: اعتراض هر دو مربی بی‌مورد بود.علی دایی اعتقاد داشت که در صحنه گل تراکتورسازی توپ در حالت آفساید به خیرخواه رسیده است در حالی که بازبینی فیلم نشان می‌دهد گل تراکتورسازی سالم بوده است. وی تاکید کرد: در گل پرسپولیس هم پیستون چپ تراکتورسازی آفساید را پر کرده بود و کامرانی فر کمک داور مسابقه در این صحنه خوب عمل کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.