اسامی داوران هفته سیزدهم لیگ دسته دوم اعلام شد

پرچم کمک داورداوران قضاوت کننده در دیدارهای هفته سیزدهم لیگ دسته دوم فوتبال کشور مشخص شدند.
به گزارش سایت داوران ایران وبه نقل از سایت رسمی فدراسیون، داوران به شرح زیر میباشد
از ساعت ۱۴:۴۵ روز دوشنبه ۲۱ دیماه
نسل ابومسلم مشهد – استقلال آبی ب تهران در ورزشگاه تختی
صائب گلی- جعفر جعفری- میثم تیزکار- مهرداد خسروی
صنعت ساری – سپیدرود رشت در ورزشگاه شهدا
حامد بیک زند- علی الفتی- امیر فلاح- کیوان محمدی
شهرداری بندرعباس – کارون اهواز در ورزشگاه تختی
علیرضا حیدرپناه- حامد صفایی- ارحام نصیری- علی سام
توسعه کیش – پیام وحدت کاشمر در ورزشگاه المپیک
امیر عرب براقی- بابک خسروی- مهدی صناعی- یداله کلوندی
کارا شیراز – نفت امیدیه در ورزشگاه بعثت
عباس صادقی- بلال رییسی- امین حسن زاده- حسن شفیعی
تربیت نوین یزد – کیمیا فرآیند تهران در ورزشگاه شهید نصیری
مهدی موسی پور- محمدحسین محمدی- حسین بک آبادی- میلاد اکبر نژاد
نفت و گاز گچساران – شهرداری جویبار در ورزشگاه شهدای نفت
حسین اداوی- عباس سعادت- رضا حیدری- احمد محمدی
مقاومت تهران – نفت نوین آبادان
وحید کاظمی- جواد مداح- محمد نوری- مسلم مشهدی
بادران تهران – شهرداری تبریز در ورزشگاه کارگران
حامد صادق جو- سعید رضایی- امیرمحمد داود زاده- حمیدرضا همیراد
نیروی زمینی تهران – یاران غدیر هشتگرد در ورزشگاه شهدای نزاجا
مرتضی عابدی- انوش احمدی- مجتبی رجبیان- محمود بهرامی
شهرداری کاشان – بعثت کرمانشاه در ورزشگاه امیرکبیر
علی صباحی- حسین عیسی وند- مهدی معماری- امیر رحمتی
کاسپین قزوین – هف سمنان در ورزشگاه سردار آزادگان
عنایت قوچ کانلو- میثم جعفری- رضا سید محمدی- سعید حبیبی
رهپویان رضوانشهر – شهرداری بوشهر در ورزشگاه معلم
مجتبی محمدی- افشین امیر آبادی- محمدرضا محمدیان- مجتبی رحیمی
پرسپولیس گناوه – آینده سازان برق جدید شیراز در ورزشگاه سراجی
پیمان فرخی مهر- رحیم حاجی پور- محمد درفشان- علی عبدالهی
شهرداری ماهشهر – کارگر بنه گز در ورزشگاه شهدا
حسن حیدری- بهمن عبدالهی- مقصود قربانی- وحید زمانی
خلخال دشت خلخال – الوند همدان در ورزشگاه تختی
عبدالحسین باستان – عباس پورحیدری- حامد تازه پور- محمدرضا منصوری
شهرداری کامیاران – ماهان شوشتر در ورزشگاه آزادی
مهدی پاکزاد- صابر بادپا- امیر ایار- وحید کیهانی
سردار بوکان – پارس جنوبی جم در ورزشگاه خاتم الانبیا
غلامرضا مستقیم- علیرضا شهری- محمدحسن غفار زاده- امیر پورفتحی
ملی پوشان تبریز – اکسین البرز در ورزشگاه تختی
محمدباقر پورباقر- احمد کاظم لو- محمود گوهر نژاد- تورج رستمی
شهرداری ارومیه – فولاد نوین اهواز در ورزشگاه تختی
شاهو اصلانی- هیوا بهمنی- حسین کمکی- حامد رنجبر

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.