اسامی داوران هفته دوازدهم لیگ دسته دوم اعلام شد

محمدرضا ابوالفضلیاسامی داوران دیدارهای هفته دوازدهم لیگ دسته دوم کشور اعلام شد.
به گزارش سایت داوران ایران و به نقل از  سایت رسمی فدراسیون، داوران به شرح زیر میباشد
از ساعت ۱۴:۱۵ روز دوشنبه چهاردهم دیماه
نفت و گاز گچساران – مقاومت تهران در ورزشگاه شهدای نفت
علیرضا جلالی- علی ملامحمدی- حامد میرنجفی- مهدی باقری
کارگر بنه گز – بادران تهران در ورزشگاه شهدای بنه گز
جواد واحد- رشید پردل- احسان فدایی- داود فروزنده
سپیدرور رشت – شهرداری بوشهر در ورزشگاه شهید عضدی
محمد کمانی- مجتبی آسنجرانی- محسن بابایی- مجتبی رحیمی
الوند همدان – صنعت ساری در ورزشگاه حاجی بابایی
مسلم مهدی- محمود گوهری نژاد- رامین بابایی- امید جمشیدی
فولاد نوین اهواز – خلخال دشت خلخال در ورزشگاه اختصاصی فولاد
علی ابراهیمی- محراب دشتی مکان- رمضا علی پور- علی آقاجری
نفت امیدیه – نسل ابومسلم مشهد در ورزشگاه نفت یک
جواد بختیاری- عباس سعادت- علی سبکتکین- امید رحمتی
ماهان شوشتر – شهرداری ماهشهر
برزو ادراک- موسی محمدی زاده- صابر بادپا- پیام ساری اصلانی
کارون اهواز – شهرداری کاشان در ورزشگاه تختی
نورمحمد محمدی- سعید زیبا- مصطفی غلامی- رضا کریمی
بعثت کرمانشاه – اکسین البرز در ورزشگاه ۱۵ خرداد
اسماعیل بابلی- محمد جعفری- داود عرجلو- اشکان رضایی مقدم
شهرداری تبریز – پارس جنوبی جم در ورزشگاه اختصاصی شهرداری
شبیر بهروزی- آرمان خدمتگذار- میلاد قنبری- رضوان سرشار
پیام وحدت کاشمر – شهرداری ارومیه در ورزشگاه آزادی
ابوالفضل گرجی- محمدعلی رضایی- محمد صفار- عباس نمرودی
هف سمنان – کارا شیراز در ورزشگاه تختی
مختار عبدالهی- نریمان یوسفی- آرش امینی- حسین لاله کار
شهرداری جویبار – کاسپین قزوین در ورزشگاه سراجکلا
محسن سیمند- مهدی صباعی- مجتبی بابارییسی- آرمان سمیعی
تربیت نوین یزد – سردار بوکان در ورزشگاه شهید نصیری
محمد ممتاز- پوریا زحمتی- احمد آریک- ابوالفضل جعفرپور
آینده سازان برق جدید شیراز – شهرداری بندرعباس در ورزشگاه شهید حاجی پور
ابوالحسن دلباز- محمد شجاعی- سیاوش باقرنژاد- قادر زارع پور
توسعه کیش – رهپویان رضوانشهر در ورزشگاه المپیک
حسین خیرده- مرتضی هوشیار- عدنان پیروی- احمد محمودیان
کیمیا فرآیند تهران – شهرداری کامیاران در ورزشگاه اتکا
مهدی خانپور- حسین اقدامی- عبدالعلی شکرگزار- عباس خلیلی
استقلال آبی ب تهران – نفت نوین آبادان در ورزشگاه هویزه
علی احمدی- اصغر ملکی- هاشم خوابنده- شاهین یزدانی
نیروی زمینی تهران – ملی پوشان تبریز در ورزشگاه شهدا نزاجا
سعید لهراسبی- علی رعیت- حمید اخلاقی- میثم دستجردی
یاران غدیر هشتگرد – پرسپولیس گناوه در ورزشگاه انقلاب
ابوالفصل حسینی- میلاد عیوض زاده- مصیب یونسی- میثم دستجردی

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.