شکایت کرمانشاهی از استقلال اهواز و حنطه به کمیته انضباطی

رضا کرمانشاهیداور دیدار استقلال اهواز و فولادخوزستان از باشگاه استقلال اهواز و سرمربی این تیم به کمیته انضباطی شکایت کرد.

به گزارش سایت داوران ایران وبه نقل از خبرگزاری تسنیم، پس از پایان دیدار تیم‌های فوتبال استقلال اهواز – فولادخوزستان در چارچوب هفته سیزدهم لیگ برتر، تعدادی افراد ناشناس به خودروی داورانی که قصد رفتن به سمت فرودگاه را داشتند، حمله کرده و با چاقو به جان آنها افتادند.

 

رضا کرمانشاهی داور این دیدار در رابطه با حوادث پس از پایان دیدار استقلال اهواز – فولادخوزستان اظهار داشت: ما حق صحبت کردن در مورد مسائل داوری را نداریم اما باید اشاره‌ای به اتفاقات پس از پایان بازی داشته باشم. یکی از افرادی که با خودرو به دنبال ما آمده بود، اعلام کرد که مسیری که پلیس اسکورت کرده را طی نخواهد کرد و از مسیری می‌رود که خلوت‌تر بوده تا زودتر به فرودگاه برسیم.

 

وی افزود: از راننده خودرو تشکر کردیم که زودتر ما را به فرودگاه می‌رساند اما هنوز چند دقیقه نگذشته بود که ۲ خودرو سد راه خودروی ما شدند و به یک‌باره با چاقو حمله کردند. ناظر داوری جلو نشسته بود و افراد خاطی به خیال اینکه داور بازی بوده، قصد داشتند او را از خودرو بیرون بکشند که به زور اجازه ندادیم او را خارج کنند. مشخص نبود که اگر در ماشین را قفل نمی‌کردیم، چه اتفاقی برای ما می‌افتاد.

 

داور دیدار استقلال اهواز – فولادخوزستان ادامه داد: ما به راننده‌ خودمان مشکوک هستیم، چرا که او ابتدا قصد داشت با خاطیان درگیر شود. پس از آن دوباره به ورزشگاه برگشتیم، کاشف به عمل آمد که او لیدر استقلال اهواز است. این فرد ادعا می‌کرد که هیچ کاری از پیش هماهنگ شده نبوده و افراد خاطی را نمی‌شناسد اما ما به این اتفاقات مشکوک هستیم.

 

کرمانشاهی با انتقاد از باشگاه استقلال اهواز گفت: باور کنید اگر ما را از خودرو بیرون می‌کشیدند، با خاک و خون یکسان‌مان می‌کردند. روز شنبه به دیدار علیرضا اسدی رفتم و گزارشی از اتفاقات پس از بازی را به او و کمیته انضباطی تحویل دادم. همچنین شکایتی از باشگاه استقلال اهواز و علی حنطه سرمربی این تیم به دلیل اهانت به اسدی و کمیته انضباطی ارائه کردم. در صورتی که اقدامی برای اتفاقات پس از بازی صورت نگیرد به مراجع قضایی نیز شکایت خواهم کرد.

 

وی تصریح کرد: حنطه ادعا کرده که من ۱۵۰ کیلو وزن داشته‌ام. خودم را لخت کردم و گفتم چطور ممکن است من ۱۵۰ کیلو وزن داشته باشم؟ اگر این وزن را داشتم چطور یک اوت دستی این ور و آن ور نشد؟ متاسفانه مدتی بود که جو داوری آرام شده بود که این بلا را سر ما آوردند.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.