اسامی داوران هفته دهم لیگ دسته دوم اعلام شد

پرچم کمک داورداوران قضاوت کننده در دیدارهای هفته دهم لیگ دسته دوم فوتبال کشور مشخص شدند.
به گزارش سایت داوران ایران وبه نقل از سایت رسمی فدراسیون، داوران به شرح زیر میباشد
روز یکشنبه ۱۵ آذرماه
پیام وحدت کاشمر- صنعت ساری   ۱۳:۴۵  آزادی    کاشمر
مجتبی محمدی- یوسف مغروری- امین امیرآبادی- مهرداد مژدهی
هف سمنان- نفت نوین آبادان   ۱۳:۴۵   تختی  سمنان
انور دورانی- پویا زحمتی- امین زاهدی- محمدرضا معینیان
شهرداری جویبار- نسل ابومسلم مشهد   ۱۳:۴۵  سراج کلا  جویبار
امیر عرب براقی- محمد نوری- وحید سیفی- محمد رزقی
توسعه کیش- خلخال دشت خلخال    ۱۳:۴۵  المپیک   کیش
سجاد لطافتی- عباس پورحیدری- حامد تازه پور- یداله کلوندی
آینده سازان برق جدید شیراز-اکسین البرز   ۱۳:۴۵   حاجی پور  سعادت شهر
روح اله شریفی- محمد شجاعی- حمیدرضا افشون- رضا کریمی
نفت و گاز گچساران-کارا شیراز   ۱۴:۰۰   شهدا نفت   گچساران
جواد محمدی- امراله طراح- رضا حیدری- امیر رحمتی
نیروی زمینی تهران- شهرداری بندر عباس   ۱۴:۰۰   شهدا نزاجا   تهران
محمدحسین ترابیان- حافظ عظیمی- محمد جعفری- حمیدرضا همیراد
کیمیا فرآیند تهران- بادران تهران    ۱۴:۰۰   اتکا   تهران
کوپال ناظمی- امیر فلاح- حسین اقدامی- مهدی اجاقی
یاران غدیر هشتگرد- شهرداری کاشان   ۱۴:۰۰    انقلاب   کرج
رضوان سرشار- محمد شاکر- مهدی نورمحمدی- محمد اسدی
کاسپین قزوین- مقاومت تهران   ۱۴:۰۰    سردار آزادگان   قزوین
مجید محمدی- بابک خسروی- محمد حیدری- محمود بهرامی
پرسپولیس گناوه- ملی پوشان تبریز   ۱۴:۰۰   سراجی   گناوه
حسن علمداری- مهرداد بهرامی- سیاوش باقرنژاد- علی آقاجری
کارون اهواز- بعثت کرمانشاه   ۱۴:۱۵    تختی   اهواز
محمد کمانی- حمید آذرنیا- رامین فولادی- علی عبدالهی
نفت امیدیه- استقلال آبی ب تهران     ۱۴:۱۵   نفت۱   امیدیه
امید جمشیدی- رضا درویشی- حسین کمکی- عبدالنبی پورخلف
فولاد نوین اهواز- شهرداری بوشهر    ۱۴:۱۵    اختصاصی فولاد   اهواز
هادی مسلمی- سجاد قنبری- سعید زیبا- علی سام
الوند همدان- سپید رود رشت ۱۴:۱۵   حاجی بابایی   همدان
مهدی پاکزاد- امیر ایار- مسعود آزادی پور- نجات شهاوند
شهرداری ارومیه- رهپویان رضوانشهر ۱۴:۱۵    تختی   ارومیه
نادر خاکسار – صابر خویی- محمدحسن غفار زاده- یوس سروری
روز دوشنبه ۱۶ آذرماه
تربیت نوین یزد- شهرداری ماهشهر    ۱۳:۴۵   نصیری   یزد
علیرضا جلالی- محمدحسن محمدی- علی ملامحمدی- عباس نمرودی
ماهان شوشتر-پارس جنوبی جم    ۱۴:۱۵
علی صباحی- حسین عیسی وند- مهدی معماری- امین خضریان
شهرداری کامیاران-سردار بوکان    ۱۴:۱۵    آزادی   کامیاران
علی احمدی- حمید کاوندی- مهرداد نجفی- حبیب بیگلر
روز سه شنبه ۱۷ آذرماه
کارگر بنه گز-شهرداری تبریز    ۱۴:۰۰    شهدای بنه گز    بوشهر
مجتبی مختاری- حامد صفایی- مصطفی غلامی- مهدی شاکری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.