اسامی داوران هفته نهم لیگ دسته دو اعلام شد

کمک داوراسامی داوران هفته نهم لیگ دسته دوم باشگاههای کشور اعلام شد.
به گزارش سایت داوران ایران وبه نقل از سایت رسمی فدراسیون، داوران به شرح زیر میباشند
یکشنبه ۸ آذرماه
پرسپولیس گناوه – شهرداری بندرعباس – ساعت ۱۴
رضا قاسمی – ولی کاوسی – علی دشتی – علی عبدالهی
رهپویان رضوانشهر – الوند همدان – ساعت ۱۴
سعاد وفا پیشه – محمود گوهری نژاد – رامین بابایی – حسین لاله کار
فولاد نوین اهواز – سپید رودرشت – ساعت ۱۴:۱۵
علیرضا حیدرپناه – مرتضی هوشیار – ارحام نصیری – حسن حیدری
ملی پوشان تبریز – کارون اهواز – ساعت ۱۴:۱۵
محمدرضا مهرگان – عباس پورحیدری – آرش امینی – رحیم حسینی
شهرداری ارومیه – خلخال دشت خلخال – ساعت ۱۴:۱۵
شبیر بهروزی – علی رعیت – حمید اخلاقی – میثم دستجردی
پیام وحدت کاشمر – شهرداری بوشهر – ساعت ۱۳:۴۵
ابوالفضل حسینی – میلاد قاسمی – مهدی مسعودی – سعید رضایی
شهرداری جویبار – نفت نوین آبادان – ساعت ۱۴
غلامرضا مستقیم – مسلم رحیم خانی – علیرضا شهری – میثم حیدرزاده
هف سمنان – استقلال آبی ب تهران – ساعت ۱۴
محمد ممتاز – محمدحسین زاهدی – جواد رئوفی – کیوان علی محمدی
آینده سازان برق جدید شیراز – بعثت کرمانشاه – ساعت ۱۴
عباس راکی – رحیم حاجی پور – مرتضی شهریاری – حسن سیفی
توسعه کیش – صنعت ساری – ساعت ۱۴
علی ابراهیمی – علی احمدی – غلامرضا محمدی – احمد محمودیان
نفت و گازگچساران – نسل ابومسلم مشهد – ساعت ۱۴
محمدرضا تارخ – محمد هاشمی نسب – عدنان پیروی – قادر زارع پور
مقاومت تهران – نفت امیدیه – ساعت ۱۴
حامد صادقی جو – امیر محمدداودزاده –داود احدی – مصطفی بینش
نیروی زمینی تهران – شهرداری کاشان – ساعت ۱۴
حسین زمانی – محمدعلی پورمتقی – موسی مه آبادی – هادی صحرایی
یاران غدیر هشتگرد – اکسین البرز – ساعت ۱۴
علی اصغر مومنی – اسماعیل احمدی – جعفر جعفری – مهدی خانپور
کاسپین قزوین – کارا شیراز – ساعت ۱۴
میثم پورکریمیان – عبدالعلی شکرگزار – محسن بابایی – سعید حبیبی
دوشنبه ۹ آذرماه
تربیت نوین یزد – بادران تهران – ساعت ۱۴
حسین اداوی – امید صالحی – علی سبکتکین – ابوالفضل گرجی
کیمیا فرآیند تهران – پارس جنوبی جم – ساعت ۱۴
محسن سیمند – جواد قنبریان – سعید رضایی – شاهین یزدانی
شهرداری کامیاران – شهرداری ماهشهر- ساعت ۱۴
ناصر جنگی – رضا نجفی – جعفر رهبرفام – امیر پورفتحی
سه شنبه ۱۰ آذرماه
سردار بوکان – کارگر بنه گز – ساعت ۱۴
مرتضی عابدی – انوش احمدی – مسعود شهسواری – محمود بهرامی
ماهان شوشتر – شهرداری تبریز – ساعت ۱۴:۱۵
ابوالحسن دلباز – محمد شجاعی – حمید افسون – کریم حیدری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.