اسامی داوران هفته هفتم لیگ دسته دوم کشور اعلام شد

اسپری داوریداوران قضاوت کننده در دیدارهای هفته هفتم لیگ دسته دوم کشور مشخص شدند.
به گزارش سایت داوران ایران وبه نقل از سایت رسمی فدراسیون، داوران به شرح زیر میباشد
روز دوشنبه ۲۵ آبانماه ۹۴
پیام وحدت کاشمر- الوند همدان ۱۴:۰۰    آزادی کاشمر
علیرضا جلالی- محمدحسن محمدی- احسان حسن زاده- مهرداد مژدهی
شهرداری جویبار- نفت امیدیه   ۱۴:۰۰    سراج کلا    جویبار
مختار عبدالهی- علی اصغر عامریان- میلاد عوض زاده- سعید جعفری
شهرداری بندر عباس- شهرداری کاشان   ۱۴:۰۰ تختی بندر عباس
مجتبی مختاری- علی ملامحمدی- حامد میرنجفی- عباس صادقی
کارا شیراز- نسل ابومسلم مشهد   ۱۴:۰۰    بعثت شیراز
رضا قاسمی- رحیم حاجی پور- علی دشتی- وحید نادری
توسعه کیش- سپیدرود رشت  ۱۴:۰۰     المپیک کیش
علی میرغفاری- هادی برزو- محمدرضا کیانی- حسن یوسفی
نفت و گاز گچساران- استقلال آبی ب تهران  ۱۴:۱۵   شهدا نفت    گچساران
آرش خرمیان- رشید پردل- مقصود قربانی- ابراهیم نیکنام
مقاومت تهران- هف سمنان  ۱۴:۱۵   پنجم آذر
سعید شمس- سعید رضایی- محمد حیدری- علیرضا شیخی
نیروی زمینی تهران- بعثت کرمانشاه   ۱۴:۱۵    شهدا نزاجا     تهران
مهدی خانپور- حافظ عظیمی- مهدی صناعی- حمیدرضا همیراد
یاران غدیر هشتگرد- کارون اهواز    ۱۴:۱۵     انقلاب      کرج
صائب گلی- حسینعلی عابدی- میثم تیزکار- میثم تجردی
پرسپولیس گناوه- اکسین البرز    ۱۴:۱۵    هفتم     سراجی   گناوه
نورمحمد محمدی- مرتضی هوشیار- سعید زیبا- علی آقاجری
کاسپین قزوین- نفت نوین آبادان   ۱۴:۱۵    سردار آزادگان     قزوین
محمدرضا مهرگان- عباس پورحیدری- آرش امینی- محمود بهرامی
رهپویان رضوانشهر- فولاد نوین اهواز   ۱۴:۳۰    معلم     رضوانشهر
انور دورانی- پویا زحمتی- محمدرضا محمدیان- مجتبی رحیمی
خلخال دشت رضوانشهر- صنعت ساری ۱۴:۳۰     تختی خلخال
امید جمشیدی- مرتضی فاطمی- حسین کمکی- سعید آهنگری
شهرداری ارومیه- شهرداری بوشهر    ۱۴:۳۰    تختی      ارومیه
مجید محمدی- حمید کاوندی- مهرداد نجفی- رحیم حسینی
ملی پوشان تبریز- آینده سازان برق جدید شیراز  ۱۴:۳۰    هفتم تختی     تبریز
ابوالفضل دوستی- حسین سلیمانی- علیرضا طاهرخانی- یاسر خام فام
روز چهارشنبه ۲۷ آبانماه ۹۴
تربیت نوین یزد- شهرداری تبریز   ۱۴:۰۰    نصیری      یزد
جعفر ملکی پویا- عباس سعادت- رسول سلیمی- ابوالفضل گرجی
کیمیا فرآیند تهران- کارگر بنه گز   ۱۴:۱۵    اتکا    تهران
میلاد بای- فرهاد خوشنواز- محمدتقی حیدرپور- هادی صحرایی
شهرداری ماهشهر- بادران تهران   ۱۴:۳۰    شهدا     ماهشهر
شاهو اصلانی- هیوا محمدی- هیوا بهمنی- اشکان رضایی مقدم
شهرداری کامیاران- پارس جنوبی جم   ۱۴:۳۰    آزادی      کامیاران
سعید لهراسبی- علی رعیت- میثم جعفری- محمد اسدی
سردار بوکان- ماهان شوشتر   ۱۴:۳۰   خاتم الانبیا     بوکان
نادر خاکسار- محمدحسن غفارزاده- جعفر رهبرفام- امیر پورفتحی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.