هدف های بزرگ برای داوران جوان آسیا

کوالالامپور – حسن الصباح معاون دبیرکل کنفدراسیون فوتبال آسیا از داوران جوان خواست تا هدف های بزرگی را برای خودشان ترسیم کنند و برای آینده موفقی تلاش کنند.در مراسم افتتاحیه پروجکت فیوچر کنفدراسیون فوتبال آسیا حسن الصباح که مدیریت بخش آموزش کنفدراسیون فوتبال آسیا را هم در دست دارد گفت که تلاش ای اف سی آماده کردن بهترین شرایط برای پیشرفت داوران و مربیان است.

“ما به کار داوران و بخش داوری مان افتخار می کنیم. همینطور به مدرسان الیتی که برای پروجکت فیوچر برگزیده شده اند”.

” ما سعی می کنیم این داوران را به بازیهای جام جهانی زیر ۱۷ سال و زیر ۲۰ سال بفرستیم تا تورنمنت های بزرگی را تجربه کنند”.

اواین دوره آموزشی فیوچر پروجکت برای داوران در سال ۲۰۰۹ از ۱۸ تا ۲۳ آپریل – یکشنبه تا جمعه این هفته در کوالالامپور برگزار می شود.

دوره شش روزه پروجکت فیوچر به دو بخش تئوری و تمرینی تقسیم شده که در هتل هیلتون و مجموعه ورزشی ملی بوکیت جلیل برگزار می شود.

افراد با سنین بین ۱۹ تا ۲۵ سال از استرالیا، بحرین، هنگ کنگ، ایران، ژاپن، قرقیزستان، مالزی، قطر، ازبکستان و هند شرکت دارند.

مدرسان این دوره از فیفا  و ای اف سی هستند. علی التعریف از عربستان سعودی و یوشیکازو هیروشیما از ژاپن که سابقه تدریس در دوره الیت آسیا را هم دارند در این کلاس ها مدرس هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.