اسامی داوران هفته پنجم لیگ دسته دوم اعلام شد

داوری فوتبالداوران قضاوت کننده در بازیهای هفته پنجم لیگ دسته دو کشور مشخص شدند.
به گزارش سایت داوران ایران وبه نقل از سایت رسمی فدراسیون، داوران به شرح زیر میباشد
دوشنبه ۱۱/۸/۱۳۹۴
تربیت نوین یزد- ماهان شوشتر ۱۴:۱۵  نصیری یزد
عباس صادقی- بلال رییسی- امین حسن زاده- ابوالفضل گرجی
شهرداری ماهشهر- شهرداری تبریز ۱۴:۴۵  شهدا ماهشهر
روح اله تیموری- عباس سعادت- محمدرضا شیریان- علی عبدالهی
شهرداری کامیاران- کارگر بنه گز ۱۴:۴۵  آزادی کامیاران
برزو ادراک- امید افخمی- موسی محمدی راد- اشکان رضایی مقدم
سه شنبه ۱۲/۸/۱۳۹۴
نسل ابومسلم مشهد – نفت نوین آبادان ۱۴:۰۰  تختی مشهد
سجاد لطافتی- حامد تازه پور- آرش امینی- سعید رضایی
شهرداری بندرعباس – بعثت کرمانشاه ۱۴:۰۰  تختی بندرعباس
ایمان کهیش- مرتضی هوشیار- سعید زیبا- جواد سهرای نژاد
نفت و گاز گچساران – هف سمنان ۱۴:۱۵  شهدا نفت گچساران
بهروز نجبر- ولی کاووسی- علی دشتی- قادر زارع پور
توسعه کیش – فولاد نوین اهواز ۱۴:۱۵  المپیک کیش
مهدی اجاقی- امیر فلاح- محمد نوری- حسن یوسفی
صنعت ساری – شهرداری بوشهر ۱۴:۱۵  شهدا ساری
انور دورانی- محمدحسین زاهدی- جواد رفوئی- آخوند جانی
کارا شیراز – استقلال آبی ب تهران ۱۴:۱۵ بعثت شیراز
ابوالحسن دلباز- مهرداد بهرامی- حمیدرضا افشون- علی سام
شهرداری کاشان – اکسین البرز ۱۴:۱۵ امیر کبیر کاشان اصفهان
محمد کمانی- مجتبی آسنجرانی- حمید آذرنیا- احسان رفیعی
پرسپولیس گناوه – کارون اهواز ۱۴:۳۰ سراجی گناوه بوشهر
عقیل جهانبازی- رشید پردل- بهمن عبدالهی- امراله تعاون کردار
مقاومت تهران – شهرداری جویبار ۱۴:۳۰
محمد ممتاز- امیرمحمد داود زاده-  پویا زحمتی- مهدی خانپور
بادران تهران – پارس جنوبی جم ۱۴:۳۰ کارگران تهران
وحید صالحی- حافظ عظیمی- وحید سیفی- مسلم مشهدی
نیروی زمینی تهران – آینده سازان برق جدید ۱۴:۳۰ شهدا نزاجا تهران
حامد بیک زند- محمد جعفری- داود عرجلو- جواد بیگدلی
کاسپین قزوین – نفت امیدیه ۱۴:۳۰ سردار آزادگان قزوین
اسماعیل بابلی- آرمان خدمتگذار- میلاد قنبری- حبیب بیگلر
سردار بوکان – کیمیا فرآیند تهران ۱۴:۴۵ وحدت بوکان
مرتضی عابدی- حسین سلیمانی- انوش احمدی- تورج رستمی
خلخال دشت خلخال – سپیدرود رشت ۱۴:۴۵ تختی خلخال
مهدی شجاعی- صابر خویی- علیرضا شهری- نادر خاکسار
شهرداری ارومیه – الوند همدان ۱۴:۴۵ تختی ارومیه
رضوان سرشار- مهدی نورمحمدی- بابک قلی زاده- سعاد وفا پیشه
رهپویان رضوانشهر – پیام وحدت کاشمر ۱۴:۴۵ معلم رضوانشهر
شبیر بهروزی- میثم جعفری- علی رعیت- مجتبی رحیمی
ملی پوشان تبریز – یاران غدیر هشتگرد ۱۴:۴۵ تختی تبریز
اکبر اکبری- مهرداد نجفی- اصغر ملکی- مجتبی خیری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.