اسامی داوران هفته اول لیگ دسته دو اعلام شد

کمک داور فوتبالکمیته داوران اسامی داوران قضاوت کننده در بازیهای هفته نخست لیگ دسته دو را اعلام کرد.
به گزارش سایت داوران ایران وبه نقل از سایت رسمی فدراسیون، داوران به شرح زیر میباشد
چهارشنبه پانزدهم مهرماه
شهرداری بندرعباس – نیروی زمینی از ساعت ۱۵:۱۵ در ورزشگاه تختی
علیرضا جلالی- علی ملامحمدی- وحید امیری- جواد سهراب نژاد
نسل ابومسلم مشهد – شهرداری جویبار از ساعت ۱۵:۱۵ در ورزشگاه تختی
ابوالفضل حسینی- مجتبی قریب- مهدی مسعودی- محمد ممتاز
کارا شیراز – نفت و گاز گچساران از ساعت ۱۵:۱۵ در ورزشگاه بعثت
وحید مالکی- بهزاد پناهی- عباس سعادت- حسن شفیعی
صنعت ساری – پیام وحدت خراسان از ساعت ۱۵:۱۵ در ورزشگاه شهدا
حامد صادقی جو- حسین اقدامی- محمدرضا کیانی- مهرداد خسروی
شهرداری کاشان – شهرداری زنجان از ساعت ۱۵:۳۰ در ورزشگاه امیرکبیر
حسین زمانی- محمد پورتقی- موسی علی آبادی- احمد محمدی
پارس جنوبی جم – ماهان شوشتر از ساعت ۱۵:۳۰ در ورزشگاه تختی
عباس صادقی- بلال رییسی- امین حسن زاده- حسام الدین احمد شمسی
بادران – خونه به خونه تهران از ساعت ۱۵:۳۰ در ورزشگاه کارگران
حامد بیک زند- حسین رحیم دل- مجتبی بابا رییسی- مصطفی بینش
مقاومت تهران – کاسپین قزوین از ساعت ۱۵:۳۰ در ورزشگاه پنجم آذر
امیر عرب براقی- امیر فلاح- مهدی صناعی- شاهین یزدانی
استقلال آبی تهران – نفت امیدیه از ساعت ۱۵:۳۰ در ورزشگاه هویزه
انور دورانی- محمدحسین زاهدی- پوریا رحمتی- هادی صحرایی
اکسین البرز – آینده سازان شیراز از ساعت ۱۵:۳۵ در ورزشگاه انقلاب کرج
علی صباحی- حسین عیسی وند- مهدی معماری – عنایت قوچ کاملو
شهرداری ماهشهر – تربیت نوین یزد از ساعت ۱۵:۴۵ در ورزشگاه شهدا
مجتبی مختاری- مرتضی هوشیار- حامد صفایی- علی عبدالهی
نفت نوین آبادان – هفت سمنان از ساعت ۱۵:۴۵ در ورزشگاه تختی
ابوالحسن دلباز- مهرداد بهرامی- حمیدرضا افشون- بهروز رنجبر
رهپویان رضوانشهر – شهرداری ارومیه از ساعت ۱۵:۴۵ در ورزشگاه
رضوان سرشار- مسلم رحیم خانی- بابک قلی زاده- محمدرضا منصوری
سپید رود دشت – الوند همدان از ساعت ۱۵:۴۵ در ورزشگاه شهید عضدی
ابوالفضل دوستی- حسین سلیمانی- علی رعیت- عبدالحسین باستان
خلخال دشت – توسعه کیش از ساعت ۱۵:۴۵ در ورزشگاه تختی
مجید محمدی- مهرداد نجفی- حمید کاوندی- مجتبی رحیمی
راهیان کرمانشاه – شهرداری کامیاران از ساعت ۱۶ در ورزشگاه
داود مهرابی- مهدی امامی- مرتضی فاطمی- امید جمشیدی
بعثت کرمانشاه – کارون اهواز از ساعت ۱۶ در ورزشگاه انقلاب
نادر خاکسار- علیرضا شهری- صابر خوئی- پیام ساری اصلانی
شهرداری تبریز – کارگز بنه گز از ساعت ۱۶ در ورزشگاه اختصاصی شهرداری
محمدرضا مهرگان- عباس پورحیدری- حامد تازه پور- مجتبی خیری
شهرداری بوشهر – فولاد نوین اهواز از ساعت ۱۶ در ورزشگاه بهشتی
عقیل جهانبازی- محمد نادری- رشید پردل- علی آقاجری
پنجشنبه ۱۶ مهرماه
ملی پوشان تبریز – پرسپولیس گناوه از ساعت ۱۶ در ورزشگاه تختی
برزو ادراک- موسی محمدی راد- اصغر ملکی- غلام مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.