تارتار: داور با پنالتی مشکوک برای سپاهان ما را از هدفمان دور کرد!

مهدی تارتار پس از شکست ۲ بر صفر برابر سپاهان اصفهان اظهار داشت: بازی خوبی انجام دادیم و با توجه به اینکه هر دو تیم روی زمین بازی می‌کردند این دیدار از کیفیت بالایی برخوردار بود.وی افزود: در این دیدار برنامه خاصی داشتیم و می‌خواستیم در نیمه دوم با نفرات ذخیره خود به آنها ضربه بزنیم اما داور اجازه این کار را به ما نداد و با پنالتی مشکوکی که برای سپاهان گرفت ما را از اهدافمان دور کرد.

تارتار ادامه داد: سپاهان چون در خانه بازی می‌کرد با گل اول شرایط بهتری پیدا کرد اما در نیمه دوم توپ و میدان در اختیار ما بود. بازیکنان سپاهان فوق حرفه‌ای بازی کردند و تا زمانی که نتیجه مساوی بود نتوانستند فشاری روی دروازه ما وارد کنند اما بعد از گل اول با دفاع چند لایه خود در محوطه جریمه خودی اجازه پیش‌روی را از مهاجمان ما گرفتند البته مهاجمان ما هم روز خوبی را نداشتند.

سرمربی تیم فوتبال راه‌آهن درباره داوری محسن ترکی عنوان کرد: امیدوارم در مورد درست نبودن پنالتی اشتباه کرده باشم اما فکر می‌کنم در جریان مسابقه یک پنالتی هم برای ما رخ داد که مسلم‌تر از پنالتی سپاهان بود اما اعلام نشد، امیدوارم در هفته‌های آینده داوری به تیم ما ضربه نزند.

تارتار افزود: درست نیست که تمام اشتباهات داوری ناعادلانه و به ضرر ما باشد. ما نه نماینده مجلس داریم و نه استاندار و نه هواداری که از ما حمایت کند و تنها با توکل به خدا بازی می‌کنیم.

وی در مورد اینکه آیا قبل از دیدار مقابل سپاهان هم با بازیکنان راه‌آهن تماسی گرفته شده یا نه با خنده پاسخ داد: نه، قبل از این دیدار با بازیکنان ما تماسی گرفته نشده اما در مورد بازی شاهین بوشهر باید از مدیریت باشگاه سئوال شود. کمیته انضباطی دو بازیکن ما را که در جریان آن دیدار با آنها تماس گرفته شده بود را برای تحقیقات بیشتر فرا خوانده است تا تصمیمات لازم را در این زمینه بگیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.