برگزاری کلاس توجیهی داوران لیگ های دسته یک، دو و سه در ۴ منطقه کشور

logoکمیته داوران از زمان برگزاری کلاس توجیهی پیش فصل داوران و کمک داوران لیگ های دسته یک، دو و سه فوتبال در ۴ منطقه از کشور خبر داد.

 

به گزارشایت داوران ایران وبه نقل از سایت رسمی فدراسیون، کلاس توجیهی داوران و کمک داوران لیگ های دسته یک، دو و سه فوتبال به مدت سه روز و در بازه های زمانی مشخص در چهار منطقه از کشور برگزار می شود.
کلاس های توجیهی اشاره شده در چهار استان فارس، همدان، خراسان رضوی و البرز برگزار خواهد شد که بر همین اساس در استان فارس ۸۹ شرکت کننده، در استان همدان ۹۶ شرکت کننده، در استان خراسان رضوی ۷۰ شرکت کننده و در استان البرز ۵۴ شرکت کننده با آخرین تغییرات در قوانین داوری آشنا می شوند و طی آن به مشاهده کلیپ ها و بررسی اشتباهات داوری در بازیهای فصل گذشته خواهند پرداخت.
دوره توجیهی پیش فصل داوران و کمک داوران لیگ دسته یک، دو و سه فوتبال در استان همدان از ۱۰ تا ۱۳ مردادماه، استان فارس از  ۱۳ تا ۱۶ مرداد، استان البرز از ۱۷ تا ۱۹ و استان خراسان رضوی از ۲۰ تا ۲۳ مرداد برگزار می شود.
گفتنی است در روز پایانی کلاس توجیهی پیش فصل داوران و کمک داوران لیگ های دسته یک، دو و سه فوتبال کشور تست آمادگی جسمانی از داوران بعمل خواهد آمد.

 

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.