خسروی: فدراسیون فوتبال داوران را تهدید می کند

علی خسرویپیشکسوت داوری فوتبال ایران گفت: فدراسیون فوتبال داوران را تهدید می کند که اگر قضاوت نکنند دیگر به آنها قضاوت نخواهد داد.

 

به گزارش سایت داوران ایران وبه نقل از خبرگزاری فارس، علی خسروی در گفت و گو با رادیو ورزش در مورد پرداخت نشدن مطالبات داوران در لیگ برتر و اینکه آیا بهتر نیست آنها نیز مثل کی روش اعتصاب کنند تا دستمزدشان را بگیرند، گفت: داوران ما خیلی مظلوم هستند. نمی توانند چنین کاری کنند زیرا در آن صورت ابتدا از در دوستی وارد می شوند و سپس داوران را تهدید می کنند. فدراسیون به داوران ملی می گوید دیگر به شما قضاوت نمی دهیم و به داوران بین المللی هم گفته می شود از فهرست داوران بین الملللی نام شان را خط می زنند!

وی ادامه داد: بسیاری از داوران در رده های دیگر حتی پول بلیتی که از جیب خود پرداخت کرده اند را نگرفته اند. دستمزد قضاوت به کنار!

خسروی با اشاره به بی اعتنایی مدیران فوتبال به جامعه داوری گفت: داوران ما را کجا دیده اند؟ شب گذشته در مراسم قرعه کشی لیگ برتر همه جور آدمی دیدم از پسرهای دوقلو تا آدم های دیگر، ۹۰ درصد حاضران در سالن را نمی شناختم اما از جامعه داوری کسی به این مراسم دعوت نشده بود! کاش ناظران داوری برجسته و داوران برتر را به این مراسم دعوت می کردند.

وی افزود: من همیشه برای تاج احترام قائل هستم اما ایشان شب گذشته اولین خون را در داوری در شروع مسابقات لیگ ریخت! آیا بهتر نبود که ۱۰-۱۵ ناظر داوری را به مراسم دعوت می کردند و آنها را در ردیف اول می نشاندند.

خسروی در مورد اینکه گفته شده مسئولان داوری مصاحبه نکنند، گفت: من مصاحبه کردم و گفتم می خواهند کلاس داوری را برگزار نکنند و خوشبختانه این مصاحبه راهگشا شد و هیات رئیسه فدراسیون مصوب کرد که کلاس داوری برگزار شود بنابراین مصاحبه کردن راهگشاست و خیلی بد نیست.

1 thought on “خسروی: فدراسیون فوتبال داوران را تهدید می کند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.