قهرمانی:کاری که با من شد با فغانی نکنید

محسن قهرمانی داور فوتبال مشهدیمحسن قهرمانی قصد بازگشت به داوری را ندارد و حتی می گوید به این ماجرا فکر هم نمی کند.

به گزارش سایت داوران ایران وبه نقل از ورش سه محسن قهرمانی در مورد آخرین وضعیتش و بازگشتش به داوری و حمایت از علیرضا فغانی گفت و گویی انجام داد:

 

۱۳۰ کیلو نشده ام

من اصلا به بازگشت به داوری فکر نکردم و نمی دانم در آینده چه اتفاقی می افتد.انسان از یک لحظه بعدش خبر ندارد و من هم نمی دانم در آینده چه اتفاقی می افتد. اما هر روز تمرین می کنم چون ورزشکار حرفه ای اگر ناگهانی ورزش را کنار بگذارد برای سلامتی اش مضر است.شاید بعضی ها بگویند،چون ورزش را کنار گذاشتم ۱۳۰ کیلو شده ام اما به جرات می گویم سایز من همان سایز ۹سال قبل است که رژیم گرفتم.

 

بلایی که سر من آوردید،سر فغانی نیاورید

 

این درست نیست که علیرضا فغانی بهترین داور و آبروی فوتبال ایران عکسش با اشک را در صفحه اینستاگرامش بگذارد.کاری که ۱۱ ماه با قهرمانی کردند ، با فغانی نکنند.در این مدت در خلوت خودم بودم و به غیر از سنگ قبر پدر و مادرم و حرم امام رضا سنگ صبور دیگری نداشتم. واقعا در این مدت به فغانی سخت گذشت و توروخدا فغانی را اذیت نکنید.

 

می دانم فغانی چه کشیده است

 

در این مدت حرفی نزدم اما در فضای مجازی حمایت کردم چون می دانم علیرضا در این مدت چه کشیده است؟واقعا نمی خواهم بلایی که سر من آمد سر دشمنم هم بیاید. هر اتفاقی برای من بیافتد به حساب حکمت و رحمت خداوند می گذارم.

 

فغانی می تواند در جام جهانی ۲۰۱۸ قضاوت کند

 

امیدوارم جامعه داوری روزی آنقدر کنار هم باشند که مثل حلقه های زنجیر بهم پیوسته باشند. باید جامعه داوری طوری مستحکم باشند که هیچکس نتواند این حلقه زنجیر را پاره کند. با این انسجام و وحدت می توانیم حق داوری را از فوتبال بگیریم. تیم داوری ایران در فینال جام ملت های آسیا قضاوت کرد و باعث افتخار ما بود اما تیم ملی با هزینه هایی که کرد نتوانست موفق باشد. واقعا باید قدر داشته ها و سرمایه هایمان را بدانیم. من مطمئن هستم فغانی در جام جهانی ۲۰۱۸ می تواند قضاوت های خوبی داشته باشد. واقعا او را مثل برادرم دوست دارم و از او حمایت کردم.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.