مرادی: فغانی یک سرمایه ملی برای داوری فوتبالمان است

مسعود مرادی ناظر داوریعضو کمیته داوران فدراسیون فوتبال گفت: کمیته داوران هیچ جلسه و تصمیم‌گیری در مورد محرومیت فغانی تا به امروز نداشته است.

 

به گزارش سایت داوران ایران و به نقل از خبرگزاری فارس، مسعود مرادی در مورد خبر محرومیت فغانی گفت:  نمی‌دانم چطور یکی از اعضای هیات رئیسه فدراسیون فوتبال چنین خبری را از قول کمیته داوران اعلام می‌کند زیرا کمیته داوران فدراسیون فوتبال تا این لحظه که با شما صحبت می‌کند هیچ جلسه‌ای را با علیرضا فغانی نداشته است و هیچ تصمیمی هم در مورد این داور نگرفته است.

وی تصریح کرد: از یک طرف می‌گویند نمی‌خواهیم محرومیت داور را رسانه‌ای کنیم از طرفی دیگر اینگونه در رسانه‌ها صحبت می‌کنند! من به عنوان یکی از اعضای کمیته داوران از جانب خودم و همچنین سایر اعضا مثل هدایت ممبینی صراحتا می‌گویم که هیچ جلسه‌ای در مورد فغانی نداشته‌ایم و او را محروم نکرده‌ایم و هنوز در مورد  تصمیمات فغانی در بازی تراکتورسازی و نفت جلسه بررسی تشکیل نداده‌ایم که بگوییم او مقصر بوده است.

مسعود مرادی با اشاره به ارزش‌های فغانی گفت: او یک سرمایه ملی برای داوری فوتبالمان است و دقیقا مثل بازیکنان تیم ملی است و پس بهتر است در مورد سرمایه‌های داوری کشورمان منطقی صحبت کنیم و آنها را زیر سوال نبریم.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.