تکذیب خبری دروغ و جلوگیری از بازی با افکار عمومی و شعور مردم

کارت قرمزخبری که خیلی زود تکذیب شد تا بیشتر از این اقای عضو هیئت رئیسه نتواند با افکار عمومی مردم بازی کند

 

به گزارش سایت داوران ایران امروز خبری مبنی بر محرومیت علیرضا فغانی بر روی خروجی خبرگزاری فارس قرار گرفت که دقایقی بعدبه وسیله رئیس و یکی از اعضای کمیته داوران تکذیب شد و نشان از بازی باز هم با افکار عمومی داشت

 

در زیر این خبر را میخوانیم

 

داور دیدار تیم‌های تراکتورسازی و نفت تهران از قضاوت محروم شد.

 

به گزارش خبرگزاری فارس، هفته پایانی رقابت‌های لیگ برتر در حالی با قهرمانی سپاهان به پایان رسید که در دیدار تیم‌های تراکتورسازی و نفت اتفاقات عجیب و غریبی رخ داد که در نهایت باعث شد تا این دیدار تا چند هفته همچنان مورد توجه رسانه‌ها قرار بگیرد و از سوی دیگر حتی پای نهادهای بالاتر از فدراسیون فوتبال از جمله وزارت ورزش و حتی ریاست جمهوری نیز به پرونده این دیدار باز شود.

بر همین اساس برخی از مسئولان اعتقاد داشتند که قضاوت بحث برانگیز علیرضا فغانی در این دیدار و اخراج بی مورد تیموریان از یک سو و نگرفتن پنالتی محرز به سود تراکتورسازی از سوی دیگر باعث ناکامی تراکتورسازان در دیدار هفته پایانی لیگ برتر و عدم قهرمانی این تیم شده است.

در همین راستا شنیده می‌شود کمیته داوران برای فغانی به خاطر قضاوت ضعیفش در این دیدار محرومیت در نظر گرفته است که به این ترتیب این موضوع نشان می‌دهد ضعف فغانی در این دیدار محرز بوده است.

شهرام دبیری، عضو هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال در این خصوص به خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارسگفت: با آقایان کفاشیان و اصفهانیان صحبت‌هایی داشتم و ظاهراً کمیته داوران به این نتیجه رسیده است که قضاوت داور مسابقه در این دیدار ضعیف بوده است و نسبت به این موضوع نیز برخوردهای لازم انجام شده اما به خاطر محدودیت‌های قانونی و اینکه معمولاً عرف بر این نیست که محرومیت داوران اعلام رسمی و عمومی شود، این محرومیت هم به صورت رسمی اعلام نخواهد شد.

وی ادامه داد: محرومیت فغانی یعنی اینکه به این نتیجه رسیده‌اند که وی با توجه به حساسیتی که این دیدار داشته است، قضاوتش ضعیف بوده و محرومیتی نیز برای وی درنظر گرفته شده است اما از لحاظ قانونی نمی‌توانند آن را اعلام کنند.

دبیری تأکید کرد: کمیته داوران قبول کرده که فغانی قضاوت ضعیفی داشته و طبق مقررات با وی برخورد شده و محرومیتی نیز برای وی درنظر گرفته شده است.

وی در این زمینه تاکید کرد: آقای اصفهانیان به من اعلام کرده است که به دلیل ضعف داوری فغانی در جریان بازی با تراکتورسازی و نفت تهران، این دیدار بین ۲ تا ۶ جلسه محروم خواهد شد.

1 thought on “تکذیب خبری دروغ و جلوگیری از بازی با افکار عمومی و شعور مردم

  1. خدااقای خسروی رونگه داره که مثله یه سری پیشکسوت ترسو که سرشون رومثله کبک توبرف کردن نیست.برای یه سری که میترسن کمیته داوران رو ازدست بدن ازاقای فغانی حمایت نکردن.براشون متاسفم.توبرنامه زنده خیلی راحت دروغ میگه همین اقا که من مصاحبه کردم ازاقای فغانی حمایت کردم.کدوم سایت خدااون بالاست بالاخره یه جایی چوب خدارومیخوری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.