کامرانی‌فر: برای کاندیداتوری مجلس هنوز تصمیم قطعی نگرفته‌ام

کامرانی کمک داور ایرانی

حسن کامرانی فر در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم، اظهار داشت: شرایط داوری و فوتبال و در مجموع ورزش به گونه‌ای است که روزی باید همه کنار بروند و تمام داوران روزی باید از عرصه قضاوت خداحافظی کنند که یکی از آن‌ها حسن کامرانی فر بوده است.

کمک داور بین المللی پیشین ایران افزود: پیش از بازی داربی دو تیم تهرانی نیز از سوی سازمان لیگ از بنده تقدیر به عمل آمد اما در برخی شرایط خاصی به وجود می‌آید که به عنوان مثال خود بنده با تمام رغبت خاصی که به امر قضاوت داشتم اما به خاطر کسالتی که پیش آمد مجبور شدم از داوری خداحافظی کنم.

کامرانی فر با بیان اینکه کمیته داوری باید به فکر جایگزین کردن و تربیت داوران جدید برای فوتبال ایران باشد، بیان کرد: هم اکنون برنامه ریزی‌هایی برای آینده‌ام کرده‌ام و خود را جهت کورس کلاس‌های فیفا به عنوان ناظر و مدرس فیفا آماده می‌کنم و ده روز دیگر به مالزی روم که این کلاس‌ها جهت داوران آسیایی است.

وی در پاسخ به این سوال مبنی بر اینکه «صحبت‌های اخیر در زمینه کاندیداتوریتان در مجلس شورای اسلامی تا چه حد صحت دارد» گفت: در زمینه اینکه بنده قرار است کاندیدای مجلس بشوم یا خیر تاکنون تصمیم قطعی نگرفته‌ام و دوست ندارم وارد سیاست شوم چرا که به دنبال این هستم به مردم شهرم کمک کنم اما با برخی در این زمینه صحبت کرده‌ام.

کامرانی فر بیان کرد: باید این نکته را پذیرفت که داوران در زمانی در اوج هستند و پس از آن کم رنگ می‌شوند و این مسئله هم اکنون در داوری خراسان رضوی وجود دارد و هم اکنون داوران خراسانی که افتخار داوری کشور هستند امر قضاوتشان رو به پایان است و باید برای این امر چاره‌ای اندیشید.

وی تصریح کرد: مهم‌ترین هدفی را که بنده دنبال می‌کنم این است که پس از دوره ناظر و مدرس فیفا به ایران بازگردم و به داوری کشور کمک کنم و تجربیات ۲۵ ساله داوری‌ام را در اختیار جوانان قرار دهم.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.