حمایت کانون داوران ایران از جامعه داوری و فغانی

لوگو سایت داوران ایرانکانون داوران فوتبال ایران در حمایت از علیرضا فغانی بیانیه ای صادر کرد و آن را در اختیار سایت برنامه نود قرار داد.

 

به گزارش سایت داوران ایران وبه نقل از وب سایت رسمی برنامه نود، متن بیانیه به این شرح است:

 

کانون داوران فوتبال ایران در پی هجمه ها و انتقادات برخی از مسئولین محترم به قضاوت آقای علیرضا فغانی در بازی تراکتورسازی تبریز و نفت تهران وظیفه خود می داند ، ضمن حمایت از قضاوت آقای علیرضا فغانی که مطابق با قوانین بازی صورت گرفته است ، اعلام  می دارد با علم به اینکه ممکن است اشتباهات سهوی در این بازی حساس رخ داده باشد اما این دلیل بر آن نیست که حملات همه جانبه را متوجه داور مسابقه کنیم و از این  طریق بی اخلاقی های ورزشی را که در  دقایق پایان این بازی رخ داده است و متوجه دیگران است نادیده گرفته شود.

 

آنچه مسلم است جامعه داوری فوتبال کشورمان از اتفاقات پایان بازی یاد شده مبراست و کانون داوران فوتبال ایران از مردم شریف ایران به خصوص ورزش دوستان و فوتبال دوستان فهیم آذربایجان تقاضا دارد نسبت به فرافکنی های انجام شده  آگاهانه برخورد کنند.

 

این کانون اعتقاد دارد شکستن حرمت داوری نه تنها کمکی به بهبود و پیشرفت فوتبال نخواهد کرد بلکه این امر موجب یاس و نامیدی علاقمندان به داوری و در نتیجه ایجاد خلاء در این رکن بازی فوتبال و نهایتا” به ضرر کل فوتبال کشور خواهد شد

 

 کانون داوران فوتبال ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.