اصفهانیان: استعفای عسگری به خودش برمی‌گردد

فریدون اصفهانیانرئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال گفت: تیموریان بازیکنی بزرگ و در واقع الگو است اما چرا باید رفتارهایی کند که دو اخطار بگیرد؟

 

به گزارش سایت داوران ایران و به نقل از خبرگزاری تسنیم، فریدون اصفهانیان، در حاشیه بازدید رئیس شورای المپیک آسیا از آکادمی فوتبال گفت: در خصوص اعتراض‌هایی که به نحوه قضاوت فغانی در فینال جام حذفی بویژه توسط باشگاه تراکتورسازی صورت گرفته کفاشیان توضیحات کامل را داد ضمن اینکه نباید فراموش کنیم وی در حال حاضر پرافتخارترین داور فوتبال ایران است.

 

وی افزود: اگر به جای فغانی x، y یا z را هم می‌گذاشتیم حرف و حدیث ایجاد می‌شد که چرا با وجود بهترین داور حال حاضر فوتبال ایران گزینه دیگری را انتخاب کردید. آندرانیک تیموریان بازیکنی بزرگ و در واقع یک الگو در فوتبال ایران است اما با این وجود چرا باید رفتارهایی کند که دو اخطار بگیرد؟ همه داوران اشتباه می‌کنند اما داور ما قانون را در این بازی اعمال کرد.

 

رئیس کمیته داوران در مورد استعفای عسگری خاطرنشان کرد: استعفای عسگری به خودش برمی‌گردد اما همانطور که کفاشیان گفت بین کمیته و دپارتمان اختلاف وجود دارد. هر دپارتمانی باید در راستای سیاست‌های کمیته داوران کار کرده و نمی‌تواند برای خودش کار کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.