حسن کامرانی فر به صورت رسمی از داوری خداحافظی کرد

DSC01591

کمک داور بین‌المللی فوتبال کشورمان امروز به صورت رسمی از داوری خداحافظی کرد که این تصمیم او باعث به وجود آمدن حاشیه‌هایی شد.

به گزارش سایت داوران ایران، حسن کامرانی‌فر کمک داور بین‌المللی فوتبال کشورمان که امروز به صورت رسمی از داوری خداحافظی کرد به عنوان بهترین داور استان خراسان رضوی در مراسم برترین‌های فوتبال این استان انتخاب شد.

کامرانی‌فر پس از دریافت جایزه خود پشت تریبون رفت و گفت‌: زندگی هر انسانی یک روز شروع می‌شود و یک روز هم به پایان می‌رسد و امروز برای من روز پایان داوری فوتبال است و جا دارد از همه کسانی که به من کمک کردند تا برای داوری فوتبال استان خراسان و همچنین کشور ایران مفید باشم تشکر کنم و از همین تریبیون خداحافظی رسمی خودم را از داوری اعلام می‌کنم و امیدوارم که بتوانم در قسمت‌های دیگر به فوتبال خدمت کنم.

222

وی ادامه داد: البته من تا سال ۲۰۱۸ هم می‌توانستم در داوری باقی بمانم اما شرایط جسمانی و بیماری من این اجازه را به من نداد تا بیشتر از این در خدمت جامعه داوری باشم و از همینجا از همه مسئولان فدراسیون فوتبال و کسانی که برایم زحمت کشیدند تشکر می‌کنم.

بعد از صحبت‌های کامرانی‌فر عباس‌نژاد رئیس کمیته داوران هیأت فوتبال استان خراسان پشت تریبون رفت و در صحبت‌هایی احساسی گفت: از خداحافظی کامرانی‌فر واقعاً ناراحت شدم و به احترام جامعه داوری از پستم در کمیته داوران کناره‌گیری می‌کنم و استعفاء می‌دهم تا حسن کامرانی‌فر به عنوان رئیس جدید در این پست مشغول به کار شود و از شما حضار محترم هم می‌خواهم برای رئیس جدید دست بزنید.

14

در همین رابطه محمدمهدی برادران رئیس هیأت فوتبال استان خراسان رضوی هم گفت: از این به بعد عباس‌نژاد به عنوان نایب‌رئیس هیأت فوتبال مشغول به کار خواهد شد و کامرانی‌فر در کمیته داوران شرکت خواهد کرد که کامرانی‌فر هم در این باره گفت:‌ با همه احترامی که برای همه افراد قائل هستم اما کمترین پستی که قبول می‌کنم عضویت در کمیته داوران فیفا است اما با این همه در خدمت جامعه داوری استان خراسان خواهم بود.

انشالله که مسئولین و کمیته داوران یک خداحافظی با شکوه در حد و اندازه این کمک داور پر افتخار ایرانی را برگزار کنند.

سایت داوران ایران ارزوی سلامتی و تن درستی برای کمک داور پر افتخار ایران را دارد.

4 thoughts on “حسن کامرانی فر به صورت رسمی از داوری خداحافظی کرد

  1. ناراحت شدم ایشون خیلی زحمت کشیدند خیلی زیاد . ان شا الله موفق باشند .
    تشکر
    یا حق یا علی

  2. سلام انگار با ارپیچی زدن بعد شندن این خبر
    فقط میتونم بگم دوست دارم کامران فر و ارزوی موفقیت برات از خدا دارم

  3. سلام. امیدوارم در هر جایگاهی که قرارمیگیرن سلامت و موفق باشن، البته سلامتی که برمیگرده به لطف خداوند مهربان ،ولی موفقیت به عملکرد خود انسان برمیگردد،وبا توجه به خصوصیات فردی ایشون و پشتکاری که دارن هر قله ای را که اراده کنن فتح میکنند. یاعلی ،به امید ساختن روزهای خوب.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.