علینژادیان: داوران یزدی بر توانایی های علمی و فنی خود بیفزایند

سعید علی نژادیان

 

سعید علی نِژادیان روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا در یزد افزود: برای حضور در امر قضاوت مسابقات مختلف کشوری و همچنین بین المللی باید از آمادگی مناسب برخوردار بود.

وی اضافه کرد: برای رسیدن به این مرحله باید داوران فوتبال روز به روز بر علم و دانش خود در امر قضاوت بیفزایند و همچنین بر تمرینات فیزیکی خود نیز اضافه کنند .

داور بین المللی فوتبال ایران ادامه داد: یزد از لحاظ وجود داور دارای ظرفیت های خوبی است که قطعا باید با حضور در دوره های علمی، اندوخته های علمی خود را بیشتر کنند .

علی نژادیان تاکید کرد: برای حضور در عرصه بین المللی و قضاوت مسابقات مختلف یک رقابت جدی وجود دارد و کسانی در این عرصه موفق تر هستند که تلاش مضاعف برای رسیدن به موفقیت داشته باشند .

وی برگزاری دوره های مختلف علمی و آموزشی با حضور داوران برجسته را برای ارتقای علمی و عملی داوران فوتبال استان یزد یک ضرورت ذکر کرد .

داور بین المللی فوتبال ایران گفت: داور در زمین مسابقه یک نقش الگویی دارد لذا باید همواره شان و منزلت خود را حفظ کند تا بتواند وظایف خود را به درستی انجام دهد .

علی نژادیان گفت: استفاده از تجربیات داوران و استفاده از نظرات پیشکسوتان این عرصه از دیگر راه های کسب موفقیت و طی کردن قله های ترقی محسوب می شود .

سعید علی نژادیان تنها داور بین المللی کنونی فوتبال استان یزد است که مسابقات مختلف را در سطح آسیا قضاوت کرده است .

1 دیدگاه
  1. خیلی خوب خوب بود داوران کا هم کار سختی دارند و ان شا الله بتونند از امادگی خوبی برخوردار بشن ودر دنیا خوش بدرخشند.
    یا حق
    تشکر عالی بود

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.