درگذشت ناگهانی مسئول دپارتمان داوری فوتبال کهگیلویه و بویراحمد

عرض تسلیت

سید پرویز موسوی رئیس هیئت فوتبال استان کهگیلویه و بویراحمد عصر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در یاسوج اظهار کرد: متأسفانه پیش از ظهر امروز یکی از بهترین پیشکسوتان جامعه داوری فوتبال استان کهگیلویه و بویراحمد به صورت ناگهانی دارفانی را وداع گفت.

رئیس هیئت فوتبال استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: مرحوم ناصر ارجمند رئیس دپارتمان داوری فوتبال استان کهگیلویه و بویراحمد بر اثر ایست قلبی درگذشت.

این مسئول افزود: ارجمند از بهترین داوران فوتبال کهگیلویه و بویراحمد در طول سال‌های گذشته بود که از سال ۹۳ به عنوان مسئول دپارتمان داوری فوتبال هیئت فوتبال این استان برگزیده شد.

وی با تسلیت این ضایعه به جامعه داوری استان و خانواده مرحوم ارجمند گفت: همه پیشکسوتان و اهالی فوتبال در برنامه‌های این فقید سعید حضور گسترده خواهند داشت.

4 thoughts on “درگذشت ناگهانی مسئول دپارتمان داوری فوتبال کهگیلویه و بویراحمد

  1. انا لله و انا الیه راجعون خدا رحمتشون کند و به خانوادشون خداوند صبر بدهد
    یا حق یا علی

  2. خدارحمتش کند الگو ونمونه بود وخداوند به خانواده اش وهمسرش صبر دهد

  3. خبر درگذشت دوست و یار عزیزمان مرحوم مهندس ناصر ارجمند حقیقتا شوکه ام نمود.یاد شیرین زبانیهایتلن بخیر.خاطرات در کنار شما بورن بسیار غم انگیز خواهد بود.افسوس و صد افسوس که باید باز هم برای یک یار عزیزم بگدیم خدا رحمتت کند.بودیم و کسی پاس نمیداشت که هستیم….باشد که نباشیم و بدانند که بودیم.خدایت بیامرزاد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.