رفتار توهین آمیز هیأت فوتبال استان البرز با تیم داوری بازی سایپا و صبا

کارت قرمزهیأت فوتبال استان البرز رفتار ناپسند و توهین آمیزی با تیم داوری بازی سایپا و صبا داشت که باعث گلایه های آنها شد.

 

به گزارش سایت داوران ایران و به نقل از خبرگزاری فارس، درهفته بیست و پنجم لیگ برتر، اتفاق بد و ناگواری برای تیم داوری و ناظر بازی یکی از باشگاه های لیگ برتری رخ داد و هیات فوتبال استان شهر میزبان با کم کاری و بی توجهی که بیشتر بی حرمتی و بی احترامی شبیه بود داوران و ناظربازی را در یکی از بدترین هتل‌های نزدیک ترین استان به پایتخت، اسکان داد.

این رفتار ناپسند و توهین آمیز در بازی با سایپا البرز و صبای قم به وقوع پیوست که در نهایت باعث ناراحتی مسئول برگزاری مسابقه شد تا آنها قبل روز قبل از مسابقه مهمانپذیر انتخابی البرزی ها را ترک کرده و با هزینه شخصی خود به هتل انقلاب کرج بروند.

این در حالی است که فلسفه اسکان داوران و ناظر بازی نزدیک استادیوم و روز قبل از بازی، ایجاد آرامش برای قضاوت هرچه صحیح تر داوران و همچنین نظارت دقیق در این دیدارهاست.

البته شنیده ها حاکی از آن است که پیش از این نیز بارها چنین واقعه ای برای شهری که با اصرار بسیار میزبانی مسابقات مهمی همچون استقلال و پرسپولیس را به دست آورد، رخ داده است و این بی حرمتی از سوی هیات فوتبال شهر میزبان توجیه پذیر نیست.

جمشید محمدی – سجاد طوری – ایوب غلامزاده – علی احمدی – ناظر: بهرام مهرپیما

تیم داوری و نظارت این مسابقه بودند. که ۳ بر صفر به سود سایپا به پایان رسید.

2 دیدگاه
  1. خدا کنه همچین کاری نکردهه باشند وگرنه ابروی فوتبال استان البرز بر باد رفته . واقعا تاسف اوره که شاهد همچین اتفاقاتی هستیم .
    تشکر از شما
    یا حق

  2. هییت فوتبال کرج متاسفانه خیلی عقب افتاده عمل میکنن و از نظر مدیریتی بسیار ضعیفن در مجموع چارت بسیار بسیار ضعیفی در کرج کار میکنند.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.