قضاوت ترکی در لیگ قهرمانان آسیا

محسن ترکی

محسن ترکی به عنوان داور وسط دیدار تیم‌های فوتبال گامبا اوساکا ژاپن و گوانگژو چین انتخاب شد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، اولین دیدار گروه F از سری رقابتهای لیگ قهرمانان آسیا بین تیم‌های گامبا اوساکا ژاپن و گوانگژو چین فردا ساعت ۱۳:۳۰ به وقت تهران در ژاپن در حالی برگزار می شود که محسن ترکی به عنوان داور وسط و محمدرضا ابوالفضلی به عنوان کمک وی این دیدار را قضاوت خواهند کرد.
تیم گوانگژو پس از شکست سه بر یک سنترال کست استرالیا در مرحله پلی آف توانست به مرحله گروهی این دوره از مسابقات صعود کند.
* الکس سوسی، دبیرکل کنفدراسیون فوتبال آسیا با ارسال نامه ای از انتخاب مسعود عنایت به عنوان ناظر تیم داوری دیدار العین امارات مقابل الشباب عربستان که فردا ساعت ۱۸:۳۰ به وقت تهران در امارات برگزار می شود، خبر داد.
این دیدار که از سری رقابتهای مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۵ محسوب می شود را داوران مالزیایی قضاوت خواهند کرد.
همچنین کیم دانگ کی از کره جنوبی به عنوان نماینده کنفدراسیون فوتبال آسیا در این دیدار حضور خواهد داشت.

* کنفدراسیون فوتبال آسیا با ارسال نامه ای از قضاوت داوران ایرانی در دیدار الوحدا سوریه و النهدا عمان از سری رقابتهای ای اف سی کاپ ۲۰۱۵ که فردا رأس ساعت ۱۸:۳۰ در عمان برگزار می شود، خبر داد.
موعود بنیادی فر به عنوان داور وسط، سعید علی نژادیان و علی بهزاد به عنوان کمک های وی این دیدار را قضاوت خواهند کرد. همچنین حسن اکرمی به عنوان داور چهارم با تیم داوری ایران همراه خواهد بود.
محمد جمعه از امارات به عنوان ناظر داوری و چین پو چانگ از چین تایپه به عنوان نماینده کنفدراسیون فوتبال آسیا در این دیدار حضور خواهند داشت.

* امید جمالی به عنوان نماینده کنفدراسیون فوتبال آسیا فردا در دیدار جئونبوک هیوندای موتورز کره جنوبی و کاشیوا ریسول ژاپن که ساعت ۱۳:۳۰ به وقت تهران در کره جنوبی برگزار می شود، حضور خواهد داشت.
این دیدار با قضاوت داوران استرالیایی زیر نظر محمد روزالی از مالزی به عنوان ناظر تیم داوری برگزار خواهد شد.

1 دیدگاه
  1. واقعا از شما تشکر می کنم به خاطر خبرهای جدید .چقدر خبر خوبی هست که داوران ایرانی بیش تر از داوران دیگه در اسیا معروف تر هستند البته این باید از خدا و بعد از داور حوب کشورمون جناب اقای فغانی و کمک داوران ایشان تشکر کرد که با قضاوت فوق العاده خوبشون سبب دیده شدن هرچه بیشتر گروه داوری ایران شد .ان شا الله همیشه و همه جا داوران ما موفق باشند و خوش بدرخشند. یا حق یا علی .

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.