مظفری زاده: کمیته انضباطی اگر نمی تواند از داوران حمایت کند بهتر است تعطیل شود

سعید مظفری زاده

سعید مظفری زاده داور بازنشسته بین المللی کشورمان می گوید کمیته انضباطی اگر نمی تواند از داوران حمایت کند بهتر است تعطیل شود.

 

به گزارش سایت داوران ایران وبه نقل از سرویس ورزشی جام نیوز، سعید مظفری زاده داور ایرانی مقیم کانادا با اشاره به تعلیق حکم کمیته انضباطی درباره کرار گفت:بعد از اینکه فدراسیون فوتبال حکم محرومیت تماشاگران پرسپولیس را برای بازی های حذفی شکست ؛ این بار با شکسته شدن حکم کرار مشخص شد آنها نه فقط برای کمیته انضباطی شان اهمیتی قائل نیستند که برای احترام و منزلت داوران شان هم کاری انجام نمی دهند

 

او ادامه داد: با این شرایط و وقتی احکام کمیته انضباطی کوچکترین اهمیتی ندارد چه بهتر است که این کمیته تعطیل شود و حداقل هزینه های این کمیته صرف پرداخت معوقات دو ساله داوران شود. البته چه خوب بود رئیس کمیته داوران هم در این شرایط نامه ای به آقای تاج می نوشت و پاسخ رئیس سازمان لیگ درباره داوری ها را می داد اما متاسفانه ترس از به خطر افتادن جایگاه دوستان در هیات رئیسه این قدر زیاد شده که دفاع از داوری به فراموشی سپرده می شود. تعلیق حکم محرومیت کرار چراغ سبز به بازیکنان و مربیان برای حملات شدیدتر به داوران است که اجازه ش از سوی فدراسیون فوتبال صادر شده است.

1 دیدگاه
  1. خیلی زیبا گفتند ایشون .اگه این کمیته به داوران احترام میزاشت الان هر ادمی به خودش اجازه نمی داد به کار داوران عزیز کشورمون انتقاد کنه .تاسف اوره .

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.